Anna Puślecka

  Anna Puślecka

  Anna Puślecka z zapałem i głową pełną pomysłów wróciła do naszej redakcji, by pokazać widzom, jak wygląda życie we Włoszech. Dziennikarka przeprowadziła się tam m.in. po to, żeby leczyć się onkologicznie. Jak sama podkreśla, łatwiej jej we Włoszech przetrwać czas pandemii i nie tylko. - Będę chciała pokazać także Polaków tu żyjących, którzy osiągnęli sukces, ale i włoską modę, włoskich projektantów. Albo pokażę, jak robi się ser parmezan - zapowiedziała.

  Anna Puślecka w ostatnich miesiącach wykazała się ogromną determinacją i niewątpliwą siłą. W 2019 r. usłyszała diagnozę: nowotwór piersi. Dziennikarka swoim przykładem dała wielu osobom nie tylko nadzieję i siłę na lepsze jutro, ale przede wszystkim motywację do zawalczenia o siebie. W rozmowie z Dzień Dobry TVN zaapelowała do kobiet, aby wierzyły w swoje możliwości i działały wspólnie.

  W dobie pandemii onkolodzy wykryli o jedną czwartą mniej nowotworów. Wynik statystyk nie powinien nas jednak satysfakcjonować. Większość pacjentów w obawie przed zakażeniem COVID-19 ignoruje niepokojące obawy i rezygnuje z wizyt u lekarzy. Niestety rak nie poczeka, a każdy dzień u chorego pacjenta jest na wagę złota. O istocie badań i programie edukacyjnym "Rak nie poczeka na koniec epidemii" opowiedziała nam Anna Puślecka, ekspertka mody i wizerunku.

  Anna Puślecka ponad rok temu publicznie przyznała, że choruje na nowotwór. Dziennikarka podjęła walkę, a do ówczesnego ministra wystosowała list, w którym zwróciła się z prośbą o wpisanie leku na raka na listę środków refundowanych. Prośba pacjentki została wysłuchana. Producentka dobrą nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych.

  Do pracowni Yves Saint Laurent trafiła przed przypadek. Jednak nieprzypadkowo została tam przez 15 lat. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Małgorzata Kościelska. Opowiedziała o atmosferze panującej w pracowni, o wielkim projektancie oraz o niezapomnianym stylu YSL, który na stale zagościł w świecie mody. Towarzyszyła jej dziennikarka Anna Puślecka.

  Są takie pytania, które - zadawane nie tylko przy rodzinnym stole - są irytujące dla odpytywanego i, których nie powstydziłaby się sama Aniela Dulska. "Kiedy wreszcie wyjdziesz za mąż?", "Kiedy doczekamy się wnuków?", "Kiedy wreszcie znajdziesz sobie mężczyznę?", " Kiedy będzie ślub?", "Kiedy będziesz miała wreszcie dzieci?". Jak często Joanna Heidtman, Anna Puślecka oraz Aleksandra Kisio słyszą takie pytania od swoich rodziców? Czy te pytania to zwykły brak taktu, czy objaw troski?

  Jakie buty są w tym sezonie najmodniejsze? Sprawdziła to dziennikarka Anna Puślecka, która odwiedziła łódzki Fashion Week. najmodniejsze będą bardzo intensywne kolory oraz dla kontrastu - stonowane pastele. Jeżeli chodzi o fasony, to kobiety będą wybierać wysokie szpilki, buty z odsłoniętym palcem i w szpic. Jakie buty uwielbia Ewa Pacuła?

  Jej mąż po trzech miesiącach małżeństwa uznał, że jest stara, brzydka i nie nadaje się do niczego. W swoje ręce wzięli ją: dermatolog Marcin Ambroziak oraz stomatolog Magdalena Gortad. Iza zmieniła się nie do poznania.

  Marta i Wiktoria Grycan pokazują, że kobieta w dużym rozmiarze może dobrze wyglądać i być sexy. Kiedyś krytykowane za styl, dziś są chwalone. Matka i córka wymieniają się wszystkimi ubraniami. Uwielbiają chodzić w butach na koturnach. Podkreślają i eksponują biust, talię i nogi. - Każdy kicz doprowadzony do perfekcji jest sztuką - uważa Marta Grycan, która zaprosiła dziennikarkę Dzień Dobry TVN Annę Puślecką i stylistę Tomasza Jacykowa do swojej garderoby. Co myśli o ich stylu Jacyków? Czego Panie Grycan nigdy na siebie nie założą? Czy mają swoją krawcową?

  Omar Sangare - aktor, producent, reżyser i pedagog. Urodzony w Stalowej Woli ukończył Warszawską Szkołę Teatralną, grał m.in. w stołecznym Teatrze Dramatycznym. Obecnie mieszka w USA i jest profesorem teatru w Massachusetts. Anna Puślecka spotkała się z nim w Nowym Jorku, gdzie organizuje największy Festiwal Monodramów na świecie.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Puślecka była na pokazie Teresy Rosati Nowym Jorku. Co i kogo tam zobaczyła?

  Dziennikarka Anna Puślecka oraz stylista Tomasz Jacyków zajrzeli do szafy piosenkarki Ady Fijał. Co tam zobaczyli i które kreacje ich najbardziej urzekły?

  Najpierw fryzjer, potem stylista, następnie spacer po Piątej Alei. Wieczorem ekskluzywna restauracja. Zobacz, jak wygląda nowojorski dzień Anji Rubik, jak pracuje nad swoim, nowym magazynem oraz, co robi jej mąż Sasha. Zobacz reportaż Anny Puśleckiej, dziennikarki Dzień Dobry TVN.

  O tym, jak wyglądają kulinarne nawyki mieszkańców Nowego Jorku opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Puśleckiej korespondent Radia Zet Piotr Milewski. Jak wygląda typowe nowojorskie śniadanie? Co jada się w porze lunchu? Dlaczego nowojorskie hot dogi uchodzą za najlepsze na świecie?

  Kiedyś krytykowana za zły gust, teraz chwalona za wyrafinowany smak. Co Tomasz Jacyków i Anna Puślecka zobaczyli w szafie Edyty Herbuś oprócz ubrań ?

  Już dziś wieczorem pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia wiosna-lato 2012. Z projektantem przed pokazem spotkała się dziennikarka Anna Puślecka i stylista Tomasz Jacyków. Zobacz w Dzień Dobry TVN nowe projekty Macieja Zienia!

  Anna Puślecka była na Art & Fashion Festival w Poznaniu. Spotkała tam projektanta mody, Krzysztofa Stróżynę, który w Londynie ubiera takie gwiazdy jak: Katy Perry czy Cheryl Cole. Czego uczy Polskich adeptów mody?

  Anna Puślecka i Tomasz Jacyków byli na pokazie mody Paprocki Brzozowski inspirowanej utworem Madonny "Like a virgin". Jak nosić koronkę, aby wyglądała stylowo? Co o koronkach sądzą Anna Samiusionek oraz Małgorzata Socha?

  Anna Puślecka i Tomasz Jacyków gościli na pokazie mody Mariusz a Przybylskiego. Co będzie modne tej jesieni i zimy? Co sądzi o kolekcji Marta Krupa? Czy trendy polskie różnią się od tych za oceanem?