Gwiazdy

Kacper i Oskar Grzelak - bliźniacy z Ostrowa podbijają zagraniczne wybiegi!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kacper i Oskar Grzelak w wieku zaledwie 19 lat mogą się pochwalić sesjami zdjęciowymi w magazynach Numéro czy Men's Uno, a także stałą współpracą z projektantem Johnem Galliano. Jak zaczęła się ich kariera? Jakie plany na przyszłość mają bracia Grzelak? Sprawdźcie!

  • Kacper i Oskar Grzelak robią karierę w świecie mody
  • Jak Kacper i Oskar Grzelak zostali modelami?
  • Jakie plany na przyszłość mają Kacper i Oskar Grzelak?

Zobacz też:

Anna Markowska z Top Model miała raka

Kacper i Oskar Grzelak robią karierę w świecie mody

Kacper i Oskar Grzelak mają zaledwie 19 lat, a już mogą pochwalić się niesamowitymi sukcesami w branży mody. Bracia mają oryginalną urodę i między innymi dzięki niej udało im się rozkochać w sobie świat mody.

Kacper i Oskar biorą udział w pokazach takich marek jak: Kenzo, Burberry, Givenchy i John Galliano. Pracują w Japonii, Chinach, Paryżu i Mediolanie.

Jak Kacper i Oskar Grzelak zostali modelami?

Nasza przygoda z modelingiem zaczęła się przypadkiem. Gdy mieliśmy 15 lat, w 3 klasie gimnazjum wrzuciliśmy nasze wspólne zdjęcie, po prostu selfie, zwykłe jako użytkownicy Instagrama, bez żadnych oczekiwań. Reakcja na nie to był szok, odezwało się do nas 9 agencji z propozycją współpracy - mówili Kacper i Oskar Grzelak o początkach kariery.

Kacper i Oskar od zawsze interesowali się modą, lubili ubierać się inaczej, eksperymentować. Ich pasją było, i do tej pory jest, śledzenie trendów. Bracia śmieją się, że to zawód modela sam ich znalazł, bo na pewno nie poszliby do programu takiego jak "Top Model" - byli zbyt nieśmiali i nie wierzyli we własne możliwości.

Jakie plany na przyszłość mają Kacper i Oskar Grzelak?

Kacper i Oskar Grzelak zdali maturę, ale teraz chcą zrobić sobie ‘gap year’. W maju podejdą do egzaminu dojrzałości jeszcze raz, ponieważ chcą zdać niektóre przedmioty w formie rozszerzonej. Obaj są humanistami, dlatego ich marzeniem jest studiowanie prawa lub historii.

Kolejnym etapem będzie praca w Nowym Jorku. Czekają na wizę, dzięki której będą mogli podbijać tym razem nowojorskie wybiegi!

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości