Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wezmą ślub. "Bo miłość jest najważniejsza"

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz z partnerem 02_2019

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Informację potwierdziła projektantka, publikując post na swoim Instagramie. Nie zabrakło w nim romantycznego zdjęcia przyszłych małżonków.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

Joanna Przetakiewicz należy do grona gwiazd, które w mediach społecznościowych dzielą się codziennością. To tam pokazywała, jak spędza czas kwarantanny, dzieliła się pamiątkowymi zdjęciami z wakacji czy przekazywała w świat swoje przemyślenia. Nie mogło tam więc zabraknąć ważnej dla projektantki informacji. Wychodząc od przemyśleć dotyczących tego, co uświadomiła nam pandemii, przeszła do sedna. Radośnie obwieściła, że weźmie ślub z Rinkem Rooyensem.

KOCHANI ♥️♥️ Już niedługo zostaniemy mężem i żoną ?? BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA ♥️♥️

- napisała na Instagramie.

Gratulacje dla Joanny Przetakiewicz

Tak wspaniała informacja nie umknęła uwadze obserwatorom Joanny Przetakiewicz. Pod postem nie zabrakło wielu ciepłych słów od internautów. Pogratulowali projektantce i życzyli jej samych najlepszych rzeczy.

Gratulacje! ❤️ To cudowna wiadomość! ? Życzę jeszcze większej miłości, bo nic tak nie uskrzydla jak prawdziwa miłość! ❤️❤️

Wspaniale gratuluję Wam i życzę, aby każdy Wasz dzień był pełen zrozumienia i szczęścia i miłość ❤️❤️❤️ oj będzie bal nad bale. Uwielbiam patrzeć na szczęśliwe osoby

Gratulacje ❤️❤️❤️ przywracacie mi wiarę w miłość ?

- pisali w komentarzach.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens tworzą jedną z bardziej pozytywnych par w polskim show-biznesie i nie wstydzą się otwarcie mówić o żywionych do siebie uczuciach. Na początku tego roku obchodzili drugą rocznicę zamieszkania ze sobą. Jak przyznali podczas marcowego wywiadu z Mateuszem Hładkim, czas ten miał duży wpływ na ich związek.

Wszystko to, co nas połączyło, teraz łączy nas jeszcze bardziej

- mówiła wtedy projektantka.

Przypominamy materiał.

Zobacz także:

Asaf Avidan - piosenkarz i obywatel świata. Co łączy go z Polską?

Lara Gessler zaręczyła się. Pokazała wyjątkowy pierścionek

Marcin Gortat wyprodukuje film. O czym jeszcze marzy koszykarz?

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości