Gwiazdy

Joanna Moro bała się, że nie będzie jej stać na trzecie dziecko. "Strach czy najzwyczajniej na świecie sobie poradzę"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Joanna Moro nie kryje, że kiedy tuż przed pandemią na świat przyszła jej córka Ewa, była pełna obaw. Szczery wpis mógł zaskoczyć fanów aktorki. Gwiazda nie pierwszy raz dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa. - Za każdym razem kiedy rodzi się dziecko świat przewraca się do góry nogami - napisała.

Joanna Moro - rodzina i dzieci

Joanna Moro od lat jest w szczęśliwym małżeństwie. 15 sierpnia 2008 roku w kościele Piotra i Pawła w Wilnie, poślubiła Mirosława Szpilewskiego. Gwiazda nieczęsto pokazuje się w towarzystwie męża. Jego wizerunek w mediach nie jest tak popularny, jak samej aktorki, czy jej dzieci.

W styczniu minionego roku Joanna Moro i jej mąż po raz trzeci zostali rodzicami. Na świat przyszła wówczas dziewczynka, której dali na imię Ewa. Para ma jeszcze dwoje dzieci: 10-letniego Mikołaja i 7-letniego Jeremiego.

Joanna Moro o wychowywaniu córki

Joanna Moro niejednokrotnie wbijała kij w mrowisko, mówiąc o swoich pociechach. Pamiętamy, kiedy kilka miesięcy temu gwiazda pochwaliła się zdjęciem z sesji, na której w koronie na głowie pozowała wspólnie z 8-miesięczną córeczką Ewą. Niestety fotografia nie spotkała się z pozytywnym odzewem fanów. Cześć internautów zarzucało aktorce obrazę uczuć religijnych.

Tuż przed samą pandemią na świat przyszła córeczka Joanny Moro. Aktorka miała wówczas mnóstwo obaw, m.in. o to, czy zapewni dziecku dobry byt.

- Ewa - nasze trzecie dziecko - za każdym razem kiedy rodzi się dziecko świat przewraca się do góry nogami - jest lęk przed nowym, odpowiedzialność, strach czy najzwyczajniej na świecie poradzę sobie, czy będzie mnie stać na trzecie dziecko, ale i ekscytacja przed nieznanym… Jeśli otworzysz serce na dobro i miłość świat naprawdę zmienia kolory... - czytamy we wpisie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Moro nie chciała zrobić kariery w Rosji? "Moje dzieci były tu, a ja gdzieś tam, to był dla mnie traumatyczny okres"

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości