Joanna Moro zdradziła tajemnicę swojej sylwetki. "Efekty jak dla mnie zadowalające"

Joanna Moro
Dzień Dobry TVN
Joanna Moro zdradziła w mediach społecznościowych sekret swojej znakomitej figury. Jak się okazuje, sposobem na zgrabne ciało są nie tylko treningi sportowe. Co znalazło się na liście aktorki?

Joanna Moro zdradza sposób na zgrabne ciało

Joanna Moro to spełniona aktorka, a także mama trójki dzieci. Mimo kilku już porodów gwiazda może się pochwalić idealnym, jędrnym i wysportowanym ciałem. Po wielu pytaniach, które padały w komentarzach, Joanna postanowiła wyjaśnić fanom, jak na co dzień dba o ciało. Na swoim koncie na Instagramie wypunktowała całą listę sportów, które uprawia. Wśród nich znalazły się m.in. joga, bieganie, ćwiczenia siłowe, pływanie, a także sporty sezonowe tj. narty, tenis, czy wakeboard.

Jak zachowuje formę, czyli jak ćwiczę ? - joga od czasu do czasu (na ból kręgosłup najlepsza) na harmonię, spokój i odstresowanie - bieganie - takie dla przyjemności, (czyli raczej szybki krok) - przychodzą mi wtedy najlepsze pomysły, oglądam, podglądam, obserwuję ludzi, ich domy przyrodę - chłonę świat ... - siłowe - najczęściej z Ewą, czyli podnoszenia czy przysiady albo brzuszki na kanapie, na ławce w wolnej chwili ;) - treningi na YouTube - bardzo sobie chwalę, wpisuję trening z hantlami 20 min, na pośladki 10 min i to bardzo wygodne - pływanie - 2 razy w tygodniu jestem w wodzie, czy bardzo aktywnie pływam nie!!! Ale bardzo chwalę sobie kontakt z woda ;) - dorywcze różnorodne sporty tenis, narty, wakeboard, rower - bo każdy ruch to zdrowie

- zdradziła Joanna.

To oczywiście nie koniec rad aktorki. Gwiazda dodała także, że równie ważne przy aktywnym trybie życia jest świadome oddychanie i wyciszenie. Śpiew i śmiech są natomiast najlepsze na mięśnie brzucha.

- Oddychanie świadome i ćwiczenia oddechowe, mindfulness. Śpiew najlepsze brzuszki, bo żeby śpiewać muszę trzymać przeponę, czyli podpieram mięśniami brzucha, spinam je. No i dużo śmiechu. Jak widzicie nie ma tego tak dużo ;) a efekty jak dla mnie zadowalające - dodała.

Fani zachwycają się pięknymi zdjęciami Joanny

Post Joanny bardzo szybko dostrzegli fani. W komentarzach zachwycali się uroczymi kadrami wykonanymi na plaży o zachodzie słońca. Internauci odnieśli się także do aktywności zaproponowanych przez gwiazdę. Większość przyznała, że preferuje szybki spacer.

"Przepiękna kobieta", "Niesamowita" – pisali fani.

Zobacz wideo: Joanna Moro nie chciała zrobić kariery w Rosji? „Moje dzieci były tu, a ja gdzieś tam, to był dla mnie traumatyczny okres”

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości