Newsy

Poznaliśmy pary nowej serii "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Które z nich dadzą sobie szansę na miłość?

Newsy

Autor:
Kamila
Glińska

Za nami śluby w 6. sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dobrane przez ekspertów pary po raz pierwszy się spotkały. Jakie były ich reakcje? Kto od samego początku przypadł sobie do gustu? Czy w tej edycji kolejne samotne serca odnalazły swoją drugą połówkę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Uczestnicy poznali swoich małżonków

Na ten odcinek czekali wszyscy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W końcu dowiedzieliśmy się, jak wyglądają pary skojarzone przez ekspertów w tej edycji programu. Na Zamku Ogrodzienieckim odbyły się ceremonie zaślubin, w których udział wzięli: 26-letnia Julia i 32-letni Tomasz, 31-letni Aneta i Robert oraz 31-letnia Katarzyna i 33-letni Paweł.

Jako pierwsi "tak" powiedzieli sobie Julia i Tomasz. Panna młoda, widząc swojego przyszłego męża, najpierw zwróciła uwagę na jego ciemne oczy. - Moje poprzednie dziewczyny miały zupełnie inną sylwetkę. Były bardziej drobne, ale ja nie oceniam po wyglądzie. Podoba mi się - stwierdził natomiast Tomasz.

Ślub drugiej pary rozpoczął się z małym opóźnieniem. Na czas nie zdążyli goście pana młodego i on sam. Kiedy w końcu pojawił się na miejscu okazało się, że nie jest ostatnią osobą, której brakowało. Panny młodej także wciąż nie było. Po chwili nerwowego oczekiwania Aneta w końcu dotarła na Zamek. Doprowadzona do przyszłego męża przez brata, po raz pierwszy mogła spojrzeć na Roberta. "Znak ratunkowy", który wcześniej ustaliła z siostrą nie był potrzebny. Jej partner także nie chciał uciekać. - Wizualnie jest wszystko na duży plus - ocenił świeżo upieczony małżonek.

Trzecią parą są Katarzyna i Paweł, którzy nie mogli przestać się uśmiechać po tym, jak już się poznali. - O takiego męża mi chodziło. Że nie będzie sztywny. Od razu uśmiech się pojawił - przyznała Kasia. Kiedy dowiedziała się, że Paweł mieszka bardzo niedaleko niej, radość była tylko większa.

Po założeniu sobie obrączek na palce, pary młode i ich goście ruszyli na wesela. W samochodach małżonkowie zamienili ze sobą kilka zdań i dowiedzieli się pierwszych szczegółów na swój temat. Teraz będą mieć 30 dni na to, aby się poznać i ocenić, czy te relacje mają szanse na pomyślny rozwój.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. "Ślub od pierwszego wejrzenia" to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu.

Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary ludzi, którzy pasują do siebie nie tylko charakterologicznie, ale także fizycznie. Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą?

Nowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w każdy wtorek o godz. 21:30 w TVN. Program dostępny jest także na platformie player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 6 | Odcinek 4

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości