Gwiazdy

Pot i łzy na planie "Top Model". Woliński: "Uczestnicy musieli pięknie wyglądać i jednocześnie wykonać ciężką pracę"

Gwiazdy

Joanna Jędrzejczyk i Bartosz Bednorz byli gośćmi specjalnymi kolejnego odcinka programu "Top Model". Jak siatkarz wspomina pobyt na planie show? Czy coś go zaskoczyło? Sportowiec odniósł się także do plotki, według której miała mu wpaść w oko Patrycja Piekarska. Naszym gościem był również juror show, Dawid Woliński.

Joanna Jędrzejczyk i Bartosz Bednorz w "Top Model"

W siódmym odcinku 9. sezonu programu "Top Model" uczestnicy musieli nagrać wideo modowe w sportowym stylu, bo na siłowni.

To był taki pierwszy moment, w którym zmierzyli się z sytuacją, w której muszą pięknie wyglądać, a jednocześnie zrobić ciężką pracę, bo to były prawdziwe ciężary

- powiedział juror, Dawid Woliński.

Tym razem gośćmi i jednocześnie mentorami w "Top Model" byli mistrzyni MMA, Joanna Jędrzejczyk oraz siatkarz i reprezentant Polski, Bartosz Bednorz. Jak ten ostatni wspomina pobyt na planie programu?

To była niesamowita lekcja dla mnie, na pewno zapamiętam ten odcinek na długo

- stwierdził sportowiec.

Dodał także, że wcześniej nie zdawał sobie sprawy, że praca modela może być tak bardzo wymagająca.

To mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie i widać, że trzeba ciężko pracować

- przyznał siatkarz.

Przy okazji występu w naszym programie Bartosz odniósł się do plotki, która ostatnio pojawiła się w mediach. Według niej sportowcowi miała wpaść w oko modelka, Patrycja Piekarska, która również pojawiła się na planie show.

Od razu chciałbym sprostować. Mam dziewczynę, jestem zajęty

- powiedział.

"Top Model" - gdzie i kiedy oglądać

W programie jurorzy sprawdzają predyspozycje i umiejętności uczestników podczas rozmaitych zadań. Sesje zdjęciowe pod wodą, wybiegi w zaskakujących lokalizacjach, castingi – z tym wszystkim muszą zetknąć się mieszkańcy domu modelek. Zwycięzca programu otrzymuje niepowtarzalną szansę na rozpoczęcie niezwykłej przygody w modelingu.

W roli mentorów pojawiają się gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody. Najwięcej emocji dostarczają jednak jak zwykle uczestnicy!

Zwycięzcami poprzednich edycji byli Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe "Osi" Ugonoh, Radosław Pestka, Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk oraz Dawid Woskanian.

Program można oglądać w każdą środę, o godz. 21.30 na antenie TVN.

>>> Zobacz także:

Gwiazda Top Model została mamą. Wybrała dla dziecka nietypowe imię

Niezwykła sesja zdjęciowa Julii Wieniawy i Marcina Tyszki na planie "Top Model". "Zero retuszu"

Finalista "Top Model" zostanie ojcem: "BABY KOSEL NADCIĄGA!!"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości