Joanna Jędrzejczyk

  Joanna Jędrzejczyk

  Jeszcze kilka lata temu Joanna Jędrzejczyk miała wszystko: miłość, wolę walki, sukcesy sportowe… Nagle świat zawodniczki wywrócił się do góry nogami: utraciła tytuł mistrzyni wagi słomkowej UFC, zmarła jej przyjaciółka i zdradził narzeczony. Jak wpłynęły na nią te doświadczenia? Wspomnienia spisała w biografii "Czarno na białym", o której opowiadała w Dzień Dobry TVN.

  W czasach pandemii komputery są niezbędne każdemu uczniowi. Niestety brakuje ich nie tylko w wielu polskich domach, ale także w placówkach takich jak domy dziecka i ośrodki opiekuńczo-wychowawcze. W celu niesienia pomocy powstał projekt #notebookchallenge. Na czym polega? O tym opowiedział nam jeden z pomysłodawców Robert Motyka oraz ambasadorka akcji Joanna Jędrzejczyk.

  Za sukcesami polskich sportowców często stoją ich rodzice, którzy są dla nich wsparciem. Podobnie było w przypadku mistrzyni French Open Igi Świątek i triumfu, którego być może by nie było, gdyby nie wsparcie ojca i mamy, którzy zachęcali córkę do uprawiania tenisa. Ile wyrzeczeń kosztuje wychowanie sportowca? O tym mówili Ewa Włoszczowska, mama kolarki Mai Włoszczowskiej, Anna Jędrzejczyk, mama Joanny Jędrzejczyk, mistrzyni w MMA oraz Rafał Perl, tata pływaka Michała Perla.

  Joanna Jędrzejczyk to bez wątpienia nasza duma narodowa. Jest polską zawodniczką boksu, muay thai, kick-boxingu i MMA. Jak Joanna prezentuje się poza ringiem, w swoim bardziej kobiecym wydaniu? Zerknijcie na ostatnie zdjęcie, jakie Jędrzejczyk udostępniła na Instagramie.

  Joanna Jędrzejczyk: "Wierzę, że dotrzymam słowa i w tym roku przylecę do Polski z pasem mistrzowskim wagi muszej, a w przyszłym roku stanę do walki o tytuł mistrzowski wagi słomkowej" . 8 grudnia Joanna Jędrzejczyk zawalczy o tytuł mistrzowski UFC w kategorii muszej, to nowa kategoria wagowa w tej federacji sportów walki. Nasza mistrzyni zmierzy się z Valentiną Shevchenko. Czy przejście do wyższej kategorii wagowej to dla niej duży problem? Jak się przygotowuje do pojedynku i jak zrzuca się kilka lub kilkanaście kilogramów przed walką? Zobaczcie jak wygląda dieta Joanny w czasie przygotowań.

  Ubiegłoroczna laureatka nagrody "Kobieta Roku Glamour" - mistrzyni MMA - Joanna Jędrzejczyk, wręczała nagrodę tegorocznej laureatce - trenerce fitness i mistrzyni Polski i Europy w pole sport - Kasi Bigos. Za co Joanna podziwia Kasią? Czym zaimponowała jej trenerka fitness: "Wielki szacunek dla niej, za tę odwagę i brak wstydu, takie przełamanie barier. Pokazała jak silną jest kobietą i mamą". Zobaczcie rozmowę Agnieszki Jastrzębskiej.

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN rozpoczęliśmy wyjątkowym wydaniem, w którym po raz pierwszy w historii pojawili się wszyscy prowadzący. Gościliśmy również gwiazdy, które zdradziły nam kulisy powstawania programu Dzień Dobry TVN. Jak swoją pierwszą wizytę w studiu Dzień Dobry TVN wspomina Magdalena Lamparska? Czy Natalia Nykiel stresuje się przed występem w naszym programie? Zobaczcie, co Sarsa, Wojciech Łuszczykiewicz, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gawęda i Pectus zdradzili na temat programu Dzień Dobry TVN dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Dla polskiej zawodniczki Joanny Jędrzejczyk wakacje były bardzo pracowite. - Bardzo się cieszę, że wróciłam właśnie na tę zwycięską ścieżkę i czekam na walkę o tytuł - zdradziła dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej w studiu Dzień Dobry TVN. Kiedy zawalczy o mistrzowski tytuł? Jak często odwiedza rodzinny dom? Czy udało się jej zrealizować wakacyjne plany? W jakim kraju Joanna Jędrzejczyk nigdy jeszcze nie była? I kto, zdaniem Agnieszki Jastrzębskiej, jest ojcem roku?

  W poniedziałek zaczyna się rok szkolny. O tym, jak wspominają szkolne lata, czy pamiętają swój pierwszy dzień i czy bali się wywiadówek opowiedzieli nam - Artur Andrus, Wojciech Łuszczykiewicz, Dominika Gawęda i Joanna Jędrzejczyk. A Wy jak pamiętacie pierwszy dzień w szkole?

  Na początku kwietnia tego roku Joanna Jędrzejczyk stoczyła rewanżową walkę z Rose Namajunas. Niestety po pięciu rundach sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Amerykanki. Joanna i jej trenerzy byli zaskoczeni decyzją sędziów. Dlaczego? Jakie plany ma Joanna? Zamierza odzyskać pas? Polskę zawodniczkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN.

  W listopadzie 2017 roku Joanna Jędrzejczyk w wyniku nokautu straciła mistrzowski pas UFC w kategorii słomkowej. W nocy z soboty na niedzielę w Nowym Jorku odbędzie się kolejna gala UFC. Najbardziej wyczekiwaną walką jest starcie Joanny z Rose Namajunas. Czy Joasia czuje presję? Czy Polka odbierze Rose mistrzowski pas? Czy ostatnia przegrana zmieniła coś w jej życiu? Czy fani się od niej odwrócili? Z Joanną rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  O ich sukcesach zawodowych i prywatnych, które odnieśli w 2017 roku, rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z lekkoatletką Anitą Włodarczyk, dziennikarzem Wojciechem Bojanowskim i aktorem Michałem Koterskim. Czy i jak sukcesy ich zmieniły? Zobaczcie, kogo musiał przeprosić Marcin Prokop.

  Niektóre dzieci nie lubią lekcji WF-u i znajdują sposoby, żeby z nich uciec. Czy tak samo robili: Agnieszka Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Marta Wierzbicka i Rafał Maślak. Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Szlachetna Paczka to niezwykła inicjatywa na rzecz potrzebujących. W tym roku zamierza pomóc 20 tys. rodzin, czyli ok. 100 tys. osób. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ambasadorki Szlachetnej Paczki Olgę Frycz i Joannę Jędrzejczyk, aby zapytać o ich rolę w akcji. Jak się do niej przyłączyć? Obok nich usiadła dyrektor "Szlachetnej Paczki" Joanna Sadzik. Powiedziała, ile osób w Polsce doświadcza biedy i wykluczenia.

  Niedawno doszło do sensacji - w pierwszej rundzie Joanna Jędrzejczyk została znokautowana przez Amerykankę Rose Namajunas i tym samym musiała oddać swój mistrzowski pas. Jak nasza zawodniczka MMA podchodzi do tej przegranej? Co pamięta z tej walki? Co mogło być przyczyną przegranej? Chce odzyskać tytuł? Asia spotkała się z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Marcinem Sawickim, który postanowił ją pocieszyć na słodko :)

  Niestety polska zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk przegrała siódmą walkę o mistrzostwo świata UFC w kategorii słomkowej. O porażce Joasi z Amerykanką Rose Namajunas prowadzący Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik rozmawiali z Agnieszką Jastrzębską.

  Top modelka Adriana Lima - jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie jest przyjaciółką polskiej zawodniczki MMA Joanny Jędrzejczyk. Jak się poznały? Jak spędzają czas? Czy zdarza im się trenować razem? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Joanna Jędrzejczyk lubi jeść chociaż, jak sama mówi: "Przed walką lubię być trochę głodna, ...głodna sukcesu". Dziś, wspólnie z Filipem Turowskim zabrała nas w kulinarną podróż dookoła świata. Poznajcie przepisy na: keralskie fish moilee, tajskie czerwone curry, ceviche de camarones i pudding matcha z ciemnym syropem! Smacznego!

  Każdy młody zawodnik trenujący sztuki walki marzy o choćby jednym treningu z Joanną Jędrzejczyk. Jak wyglądają warsztaty z mistrzynią? Kamera Dzień Dobry TVN uchwyciła Joannę Jędrzejczyk podczas treningu z młodymi bokserkami. Jak dziewczyny postrzegają mistrzynię i czego poza stosowaniem odpowiednich technik na ringu ja nauczyła?

  Mistrzyni UFC - Joanna Jędrzejczyk ma wreszcie wakacje. Ile czasu zamierza wypoczywać i na co sobie pozwala w czasie "roztrenowania"? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  W maju Joanna Jędrzejczyk po raz piąty obroniła tytuł mistrzyni federacji UFC. Przed kilkunastotysięczną widownią w American Airlines Center Polka pokonała Jessicę Andradę. Joannę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o ten sukces i plany na przyszłość. Czy to prawda, że kariera filmowa w Hollywood stoi przed nią otworem? Która z gwiazd chciała umówić się z nią na sparing?