Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Waleczna Asia Jędrzejczyk z własnym stand-upem
Waleczna Asia Jędrzejczyk z własnym stand-upem
Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa
Bracia, których łączy pasja do budowania
Bracia, których łączy pasja do budowania
Nieznana pasja Sławomira Łosowskiego
Nieznana pasja Sławomira Łosowskiego
 Połączyła ich miłość i pasja
Połączyła ich miłość i pasja
Koronka Szydełkowa to jej pasja życiowa - poprawione
Koronka Szydełkowa to jej pasja życiowa - poprawione
Joanna Jędrzejczyk z ringu wskakuje na scenę, aby nokautować swoimi żartami. To dla niej zupełnie nowa rola. Jak się w niej czuje? Czy to duże wyzwanie? Polska zawodniczka MMA zagościła na naszych kanapach wraz ze stand-uperem Piotrkiem Zolą, by opowiedzieć nieco więcej o projekcie Please Stand up.

Joasia Jędrzejczyk zostaje stand-uperką

Asia Jędrzejczyk od zawsze była wielką fanką stand-upu. Jak przyznaje, każdego roku jeździła na tour Please, Stand-up, czyli jedną z największych tras scenicznych w Polsce. W tym roku, z okazji 6. edycji odbędzie się ponad 30 wydarzeń na ponad 200 tys. widzów w największych polskich arenach i na stadionach. Wydarzenie startuje na początku września. Jak dotąd gośćmi specjalnymi byli: DonGuralesko, Czesław Mozil, OSTR, KęKę i Janusz ChabiorSkład komików od początku jest niemal stały. Występują m.in. Piotr Zola Szulowski, Łukasz Lotek Lodkowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski, Tomek Kołecki. Już niedługo na scenie będziemy mogli zobaczyć Asie. Jak do tego doszło? Polska zawodniczka MMA pewnego dnia napisała do menedżera Tomka i zapytała wprost, czy mogłaby wystąpić wraz z gościem specjalnym. Wkrótce otrzymała propozycję.

- Asie poznaliśmy na trasie i postanowiliśmy zaprosić ją do projektu. Ma duże poczucie humoru i bagaż doświadczeń. To będą ciekawe historie – powiedział Piotr Zola.

Joanna przyjęła propozycję, choć przyznaje, że scena nie jest miejscem, gdzie czuje się swobodnie i naturalnie. Pragnie jednak pokonywać stres i udowodnić samej sobie, że wszystko jest możliwe

- Będę walczyć na scenie z tremą. Ja nie jestem estradowa, to jest najgorsze, co bym mogła w życiu robić. Ale nie boję wychodzić ze strefy komfortu. Mnie to w życiu nakręca i w jakimś stopniu kręci, inspiruje do robienia rzeczy nowych i wielkich. Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć. Chce wyjść na scenę i zrobić to dla siebie i rozśmieszyć publiczność. Mam dystans do siebie – powiedziała Asia.

Czego możemy się spodziewać na stand-upie w wykonaniu Joanny? Działania i kroki zostały już podjęte. Cały team pracuje nad scenariuszem występu i jak przyznaje główna bohaterka, nie zabraknie anegdot z jej zawodowego życia.

- Oni wypełniają największe sale widowiskowe. Tam przychodzi po kilkanaście tysięcy ludzi. Ludzie się pytają, skąd we mnie ta energia. Jak stanę w dniu ostatecznym mojego życia, ja chce powiedzieć, że ja zrobiłam odjechany pomysł. Ja to czuje – powiedziała.

Joanna Jędrzejczyk uczy samoobrony

Niedawno gościliśmy w naszym programie ppłk. Krzysztofa Przepiórkę, byłego dowódcę grupy szturmowej jednostki specjalnej "Grom", który obecnie pracuje jako instruktor technik antyterrorystycznych. Mężczyzna krok po kroku pokazywał nam, jak obronić się podczas niebezpieczeństwa. Wówczas nasz prowadzący Damian Michałowski nie do końca poradził sobie z zadaniem. Z pomocą przybyła Joanna Jędrzejczyk. W naszym studiu raz jeszcze pokazała, co robić, gdy zostaniemy zaatakowani. Jak obezwładnić napastnika? Zobacz wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości