Gwiazdy

Gwiazda Top Model została mamą. Wybrała dla dziecka nietypowe imię

Top Model

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Gwiazda Top Model została mamą. Wybrała dla dziecka nietypowe imię

Top Model

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazda pierwszej edycji "Top Model" została mamą. Aleksandra Kuligowska radosną nowiną pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Instagramie umieściła pierwsze zdjęcie maluszka i zdradziła jego imię.

Aleksandra Kuligowska urodziła synka

Aleksandra Kuligowska od czasu udziału w Top Model zgromadziła w sieci wierne grono fanów. Obserwatorzy z zainteresowaniem śledzą dalsze losy modelki, a ta dzieli się nie tylko nowinkami z życia zawodowego, ale także prywatnego. Dwa lata temu Ola ogłosiła na Instagramie, że wyszła za Michała Staniszewskiego. Kilka miesięcy temu przekazała kolejną radosną nowinę o stanie błogosławionym. Dziś już wiemy, że dziecko jest na świecie. Aleksandra 22 września urodziła. Na Instagramie modelka opublikowała urocze zdjęcie synka i opatrzyła je opisem:

Moi chłopcy! Gustaw i Michał od 22 września jesteśmy w komplecie!

Udział w Top Model

Aleksandra Kuligowska to modelka, którą widzowie poznali w 2010 roku w pierwszej edycji programu Top Model. Gwiazda w show dotarła do ścisłego finału, a o wygraną walczyła z Pauliną Papierską i Anią Piszczałką. Choć była faworytką, programu nie wygrała. Mimo wszystko kariera modelki nabrała rozpędu, a na Instagramie przybyło sporo obserwatorów. Po zakończeniu przygody z show Aleksandra mieszkała i pracowała w Warszawie. Z czasem postanowiła wyprowadzić się ze stolicy i zrezygnować ze świata show-biznesu. Obecnie spełnia się jako szczęśliwa żona i świeżo upieczona mama małego Gustawa.

W Dzień Dobry TVN gościliśmy Agnieszkę Skrzeczkowską oraz Karolinę Brzuszczyńską, bohaterki drugiego odcinka najnowszej edycji „Top Model”. Niestety tylko jedna z nich przeszła casting do programu. W prywatnym życiu dziewczyny są partnerkami i opowiedziały dziś o swoim związku:

Zobacz także: 

8-latka na wózku inwalidzkim wpadła do kanału. W akcji uczestniczył helikopter ratowniczy

Rodzice nastolatek, które zginęły w escape roomie, przerywają milczenie. "Było mnóstwo możliwości dotarcia do dzieci"

Jak często biegać? Sposób na kondycję

Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0