Gwiazdy

Jessica Simpson po ciąży schudła 45kg. Swoją metamorfozę zawdzięcza pięciu zasadom

Gwiazdy

Jessica Simpson przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda zrzuciła ponad 40 kg, a to wszystko dzięki kilku zmianom w odżywianiu i trybie życia.

W marcu 2019 roku, celebrytka urodziła swoje trzecie dziecko, Birdie Mae. Simpson nigdy nie należała do grona gwiazd walczących o idealną sylwetkę rodem modelek z wybiegów, jednak po urodzeniu córeczki ciężko było jej wrócić do wagi sprzed ciąży. Z pomocą specjalisty postanowiła zmienić swój tryb życiu i postawić nacisk na zdrowie oraz równowagę.

Jessica Simpson schudła ponad 45 kilogramów

Trener amerykańskiej piosenkarki, Harley Pasternak, postanowił zdradzić, jak jego podopiecznej udało się uzyskać piękną sylwetkę.

To było coś więcej, niż tylko zrzucenie wagi ciążowej, ale opracowanie planu, który będzie działać dla niej już zawsze. Dlatego nie polecamy ekstremalnych i drastycznych diet czy ćwiczeń

- wyznał w rozmowie z E!News.

Pięć zasad Jessiki Simpson

Piosenkarka nie musiała spędzać ciężkich godzin na podnoszeniu ciężarów, swoją energię skupiała na… chodzeniu. W myśl pierwszej zasady, codziennie przemierzała co najmniej 14 tysięcy kroków. Jednak nie od razu zaczęła chodzić tak długie odległości, początkowo było to zaledwie 6 tysięcy, wraz z upływem czasu liczba ta wzrastała.

Zmiany wprowadzone zostały także do jadłospisu kobiety. Dostosowując się do zaleceń specjalisty, zaczęła spożywać trzy zdrowe posiłki dziennie oraz dwie przekąski, jak na przykład garść orzechów.

Poza żywieniem oraz aktywnością fizyczną, trener postanowił zadbać także o odprężenie i relaks gwiazdy. Piosenkarka musiała na co najmniej godzinę dziennie wyłączać urządzenia elektroniczne jak telefon czy komputer, aby skupić się na sobie oraz rodzinie.

Ważnym punktem planu był także usystematyzowany harmonogram snu. Jessica musiała przeznaczyć na niego co najmniej 7 godzin dziennie, aby zachować harmonię.

Ostatnia zasada? Została wprowadzona dopiero wtedy, gdy poprzednie cztery weszły w nawyki celebrytki. Jej trenerzy stopniowo rozpoczęli ćwiczenia na siłowni, które miały na celu wzmocnienie wszystkich partii ciała.

Zobacz sesję ciążową Jessiki Simpson:

Więcej:

Nastolatek ważył 150 kg. Dzięki operacji schudł 55 kg: "Dostałem drugie życie"

Ciężarna Joanna Krupa nago na okładce tygodnika: "Marzyłam o tym, żeby zrobić taką sesję w ciąży"

Spektakularna metamorfoza Adele. Trenerka gwiazd zdradziła, jak osiągnęła taki efekt

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości