Gwiazdy

Martyna Lewandowska schudła 10 kilogramów! Spektakularna metamorfoza uczestniczki "Big Brothera"

Martyna Lewandowska

Fot. Big Brother

Gwiazdy

Martyna Lewandowska schudła 10 kilogramów! Spektakularna metamorfoza uczestniczki "Big Brothera"

Martyna Lewandowska

Fot. Big Brother

Martyna Lewandowska, uczestniczka 2. edycji programu "Big Brother" przeszła spektakularną metamorfozę. Finalistka "Big Brothera" mocno schudła i poddała się radykalnej zmianie fryzury. Jak teraz wygląda Martyna? Te zdjęcia szokują.

Uczestniczka "Big Brothera" schudła 10 kg

O zmianach wizualnych Martyny głośno było już podczas emisji programu "Big Brother". Lewandowska mocno skróciła swoje długie, kasztanowe włosy i oddała je na peruki dla kobiet po chemioterapii. Wyraźne zmiany zaszły także w psychice Martyny, uczestniczka Big Brothera nabrała większej pewności siebie.

Niewielu jednak wie, że Martyna Lewandowska przed udziałem w show zmagała się z dodatkowymi kilogramami. Dziewczyna walczyła z problemami zdrowotnymi, a stres i nieodpowiednia dieta przyczyniły się do przybierania na wadze. Już przed programem Martyna zaczęła powoli chudnąć, a rygor dietetyczny w "Big Brotherze" spowodował, że finalnie waga pokazała mniej aż 10 kilogramów. Na swoim Instagramie dodała post, w którym napisała:

Wrzucam tego posta, bo wiem, że wielu z was ma masę postanowień noworocznych. Krótko chciałam opowiedzieć swoją historię. W styczniu tamtego roku wyglądałam tak jak po lewej stronie, miałam problemy z żołądkiem, jelitami i hormonami. Przez stres, złą dietę oraz leki, jakie przyjmowałam przytyłam ponad 10kg! (...) Przed programem schudłam kilka kilogramów, w trakcie zgubilam kolejne..Była to moja metamorfoza tego roku! Zachęcam was do wytrwałości w waszych postanowieniach i jeśli mielibyście jakieś pytania to chętnie na nie odpisze❤️

Post miał zmotywować jej obserwatorów do wytrwałości w ich postanowieniach noworocznych. W komentarzach pod zdjęciem przeczytać możemy:

  • Wygląda typowo jak brzuch ciążowy ?
  • Nie ukrywajmy, że głodówka w domu wielkiego brata też miała w tym swój udział ? w każdym razie teraz wyglądasz rewelacyjnie, wszystkiego dobrego w nowym roku ❤️?
  • Ale duża zmiana i to na dobre ? teraz to laska jesteś. Nie powiedziałabym, że kiedyś byłaś taki pączuszek Martynka ?

Finaliści programu Big Brother 2

Martyna Lewandowska ma 21 lat i mieszka w Żorach. Studiuje kosmetologię, ponieważ uwielbia pomagać kobietom w tym, aby uczyły się akceptować siebie. Zawsze była przebojowa. Sprawdzała się w takich rolach, jak: przewodnicząca klasy, aktorka w szkolnym teatrze, a na świadectwie szkolnym mogła pochwalić się czerwonym paskiem. Uwielbia czuć adrenalinę i sama również jej dostarcza, co było widać w 2. edycji programu Big Brother.

Do domu Wielkiego Brata Martyna weszła, dzięki głosom widzów. W programie zawsze chętnie wykonywała powierzone jej zadania. Była zaangażowana i starała się pokonać wszelkie trudności. Dotarła do finału, ale zwycięzcą został Kamil Lemieszewski.

ZOBACZ także:

>>> Zobacz więcej na stronie bigbrother.tvn.pl

Co sądzisz o tym artykule?
86
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0