Gwiazdy

Kamil Lemieszewski zwycięzcą Big Brother 2: "Pomimo hejtu walczyłem do końca niczym słowiański wojownik"

Gwiazdy

Kamil Lemieszewski zwycięzcą Big Brother 2: "Pomimo hejtu walczyłem do końca niczym słowiański wojownik"

Kamil Lemieszewski wygrał drugą edycję Big Brothera, pokonując w finale Martynę Lewandowską i Wiktora Stadniczenko. Zwycięzca programu otrzymał nie tylko 100 tysięcy złoty, ale również samochód - Fiata 500. Kamila gościliśmy w studiu Dzień dobry TVN.

Po 3 miesiącach programu Big Brother poznaliśmy zwycięzcę. Został nim Kamil Lemieszewski. O wygraną w finale walczył z Martyną Lewandowską (drugie miejsce) i Wiktorem Stadniczenko (trzecie miejsce). Kamil otrzymał samochód Fiat 500 i 100 tysięcy złotych.

Kamil przyznał, że w Domu Wielkiego Brata doświadczył bardzo silnych emocji, co wiele go kosztowało.

Wszedłem do domu z zamysłem, że ma to być zabawa, ale przemieniło to się w zupełnie co innego – w wojnę emocjonalną i falę nienawiści przeciwko mnie.

Pomimo, że Kamil był co chwilę nominowany do opuszczenia Domu, Lemieszewski postanowił walczyć do końca niczym „słowiański wojownik”.

Kamil wygraną chciałby przeznaczyć między innymi na cele charytatywne oraz na własny kanał na Youtube.

Chciałbym wesprzeć Polskie Wilki, które dbają o Polonię w Wielkiej Brytanii. Organizujemy książki polskie do edukacji i do czytania, żeby były w bibliotekach brytyjskich. Wspieramy także domy dziecka w Polsce. Część pieniędzy przeznaczę także na mój kanał Youtube o polskich ważnych bohaterach narodowych i artystkach, którzy mieszkali w różnych częściach świata.

- zdradził Kamil w studiu Dzień dobry TVN.

Big Brother 2 - kim jest zwycięzca programu, Kamil Lemiszewski?

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i aktualnie mieszka w Londynie. Z wykształcenia jest pielęgniarzem i położnikiem, ale pracował także między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak "Król Artur", "Peaky Blinders", "Han Solo", "Gwiezdne wojny – historie". Zafascynowany jest antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma.

Kamil Lemieszewski już od wejścia do Domu Wielkiego Brata wzbudzał ogromne emocje. Nie można mu odmówić osobowości, wyobraźni i nietuzinkowości. Jedni go nienawidzą, a inni kochają.


Przypomnij sobie najlepsze i najśmieszniejsze momenty Kamila w programie!

Big Brother 2 - kim jest finalistka programu, Martyna Lewandowska?

Martyna Lewandowska ma 21 lat i mieszka w Żorach. Studiuje kosmetologię ponieważ uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, by każda klientka, która opuszcza jej gabinet czuła się piękna i doceniona. Po maturze szybko wyprowadziła się z domu – lubi być niezależna i nie chciała być na utrzymaniu rodziców. Ma chłopaka, ale jeszcze nie mieszkają ze sobą. Zawsze była przebojowa: przewodnicząca klasy, aktorka w szkolnym teatrze, na świadectwie czerwony pasek, prowodyrka wszystkich imprez. Uwielbia czuć adrenalinę i sama również jej dostarcza.

W domu Wielkiego Brata Martyna zawsze chętnie wykonywała powierzone jej zadania. Była zaangażowana i starała się pokonać wszelkie trudności.

Przypomnij sobie najlepsze i najśmieszniejsze momenty Martyny w programie!

Big Brother 2 - kim jest finalista programu, Wiktor Stadniczenko?

Wiktor Stadniczenko ma 28 lat. Dzięki modelingowi zwiedził niemal cały świat. Mieszkał w Chinach i w Indiach, gdzie jak twierdzi, odnalazł prawdziwą miłość. Ma wiele pomysłów na życie i trudno skupić mu się na jednym celu. Wciąż żyje na walizkach. Jego największymi przyjaciółmi są rodzice. Z tatą łączy go słabość do mocniejszych brzmień. To dzięki nim najlepiej czuje się w domu, w Ustce.

Wiktor Stadniczenko jako pierwszy zameldował się w wielkim finale dzięki złotemu biletowi od internautów. Na początku programu nieśmiały i wycofany, z czasem Wiktor zaczął otwierać się na grupę i wyrósł na jednego z jej liderów. Najbardziej zaprzyjaźnił się z Malwiną, ale ta relacja była zagrożona, gdy w programie odwiedziła go jego dziewczyna, Esther.

Przypomnij sobie najlepsze i najśmieszniejsze momenty Wiktora w programie!

Big Brother 2 - kto odpadł przed finałem?

Dom Wielkiego Brata opuścili do tej pory: Malwina Ha, Sandra Mendelowska, Anna Izvarina, Bartłomiej Czochara, Mateusz Sławiński, Ewelina Puzio, Ewa Kępys, Vasileios Tomazos, Natalia Nienałtowska, Natalia Dawidowska, Dawid Łojewski, Sarah Poznachowski, Katarzyna Strojek, Łukasz Stawicki, Małgorzata Szmal, Aleksandra Balawender, Karolina Sztafa, Wiktoria Józefiok, Seweryn Sroka i Przemysław Karda.

Przypomnijmy, że zwyciężczynią pierwszej edycji Big Brothera była Magda Wójcik.

>>> Zobacz więcej na stronie bigbrother.tvn.pl


Co sądzisz o tym artykule?
107
15
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
7
18.12.2019
tre
kiedy wywiad z martyna, fajna była , ale kibicowałam kamilowi
17.12.2019
poi
super gośćc
17.12.2019
rrer
kiedy martyna i reszta
17.12.2019
figo fago
Kiedyś na przyjęcie zabrałem szpilkę i kułem kogoś kto siedział obok mnie. I ta osoba zaczęła zwracać mi uwagę abym tego nie robił. Ale ja dalej kułem bo to lubię i zaczął się krzyk na mnie i niewyobrażalny hejt. Ja musiałem to znosić . To było coś strasznego . Ludzie są okropni, hejtują bo mają z tego przyjemność. Było mi bardzo ciężko, ale to wytrzymałem jednak nikomu nie życzę takiego hejtu.
17.12.2019
123
Wygrał kosztem innych. Podjudzaniem i skłócaniem
16.12.2019
Annasn7a
Wspaniały człowiek, kibicowałam Kamilowi od początku! Auuu. Powodzenia Wilku na szlaku.
16.12.2019
wew
kiedy wywiad
Rozwiń wszystkie komentarzy