Gwiazdy

Klaudia El Dursi zaskoczyła nową fryzurą. "Natchniona afrykańską kulturą, zaszalałam"

Gwiazdy

TVN7/Player

Już wkrótce Klaudia El Dursi wraca do Polski po ponad trzech miesiącach spędzonych na Zanzibarze, gdzie nagrywała program "Hotel Paradise". Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie, prowadząca hit TVN7 zaprezentowała się w całkiem nowej odsłonie.

Klaudia El Dursi zmieniła fryzurę

Uwielbiana i podziwiana przez fanów "Top Model" i "Hotelu Paradise" Klaudia El Dursi kończy pracę na Zanzibarze. Po udanych zdjęciach do programu TVN7 wraca do Polski. Okazuje się, że przyleci całkiem odmieniona.

Prowadząca "Hotelu Paradise" opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. W swoje długie ciemne włosy wplotła białe sznureczki i zrobiła wiele cienkich warkoczyków.

- Natchniona afrykańską kulturą, zaszalałam i oto są. Co uważacie, pasują mi? – zapytała fanów na Instagramie.

Fani Klaudii nie ukrywają zachwytu nad nowym wizerunkiem modelki. Choć niektórzy przyznają, że wolą ją w jej naturalnych włosach, w komentarzach pod zdjęciem nie brakuje komplementów.

  • Śliczna!
  • Tak pasują, ładnemu we wszystkim ładne.
  • Mega.

- czytamy na Instagramie.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi zakończyła zdjęcia

Kilka dni temu Klaudia El Dursi poinformowała, że prace na planie "Hotelu Paradise" kończą się, a to oznacza, że po ponad 100 dniach na Zanzibarze, gwiazda TVN7 wróci do Polski.

Klaudia El Dursi prowadzi trzecią już edycje programu "Hotel Paradise". Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w TVN7. Reality show dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Klaudia El Dursi o hejcie: Miałam taki czas w życiu, że musiałam zamknąć się w sobie i w swoim pokoju, przetrawić to wszystko

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości