Gwiazdy

Groźny wypadek w "Hotelu Paradise 3". Jeden z uczestników trafił do szpitala

Gwiazdy

TVN

Ostatni odcinek "Hotelu Paradise 3" wzbudził wiele emocji. Nowa uczestniczka Nathalia już zdążyła namieszać na rajskiej wyspie, a Sebastian trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

"Hotel Paradise" to niekwestionowany hit stacji TVN7. Program dopiero co ruszył z trzecią edycją, a widzowie już zdążyli wstrzymać oddech. W ostatnim odcinku bowiem sporo się wydarzyło.

Nathalia - nowa uczestniczka "Hotelu Paradise"

Wejście 26-letniej tancerki Nathalii do "Hotelu Paradise" było dla wszystkich ogromnych zaskoczeniem. Jej niespodziewane dołączenie do ekipy wywołało łzy u jednej z uczestniczek. Nathalia bowiem zabrała Marcina Kornelii. Tancerka, jak sama przyznaje - nigdy się nie poddaje i potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Jednak to nie jej postać najbardziej namieszała, a Sebastiana. Uczestnik miał nieszczęśliwy wypadek. Co się stało?

Sebastian, uczestnik "Hotelu Paradise" trafił do szpitala

Uczestnicy "Hotelu Paradise" wielokrotnie udowadniali, że nie stronią od imprez i wygłupów. Tak było i tym razem. Sebastian wraz z Dawidem postanowili urządzić małe show w hotelu. Pierwszy z nich założył spodnie Krystiana i naciągnął je aż pod samą szyję. Śmiechów nie było końca. Do czasu. Nagle Dawid podniósł Sebastiana, a ten niefortunnie upadł. Pozostali uczestnicy byli w szoku.

- Brakowało dosłownie kilku centymetrów, aby Sebastian uderzył głową w róg domu. Mam nadzieję, że wyciągniemy wszyscy z tego wnioski – mówiła Patrycja.

Na plan szybko wezwano medyków, którzy zdecydowali, że trzeba przewieźć uczestnika do szpitala.

- Czuję, że to jest moja wina i przyczyniłem się do tego – powiedział Dawid ze łzami w oczach, gdy Sebastian pojechał do szpitala. Mężczyzna nie ukrywał, że targały nim wyrzuty sumienia.

Po badaniach okazało się, że Sebastian miał lekki wstrząs mózgu i wybity bark. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Sebastian z opatrunkiem wciąż jest w programie, a chłopakom udało się dojść do porozumienia.

Nie oglądałeś Hotel Paradise na antenie TVN7? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Co oglądać w marcu na Playerze? Nie przegap premiery serialu „Mamy to”

Klaudia El Dursi skończyła 32 lata. Na początku kariery wystąpiła w znanym serialu TVN

"Hotel Paradise 3". Czas na Rajskie Rozdanie. "Nie wiem, co zrobię"

Zobacz także: Sonia w utworze „Oto raj”

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości