Gorące tematy

Nowi uczestnicy w "Hotel Paradise". Na Zanzibarze pojawiło się dwóch przystojniaków

Gorące tematy

Nowi uczestnicy w "Hotel Paradise". Na Zanzibarze pojawiło się dwóch przystojniaków

Kto śledzi "Hotel Paradise", ten dobrze wie, że intrygi są stałym elementem programu. Zwłaszcza, kiedy do ekipy niespodziewanie dołączają nowi uczestnicy. Poznajcie Sebastiana i Krzysztofa.

W "Hotelu Paradise" robi się coraz goręcej. Uczestnicy są już sparowani - a w jednym przypadku powstał nawet trójkąt. Jakby emocji było mało, w ostatnim odcinku do uczestników dołączyło dwóch przystojniaków - Sebastian i Krzysztof. Panowie z pewnością namieszają podczas najbliższego Rajskiego Rozdania.

Krzysztof Szafrański w programie "Hotel Paradise"

Krzysztof ma 26 lat i pochodzi z Bydgoszczy. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem rodzinnej firmy związanej z branżą artykułów dekoracyjnych. To prawdziwa dusza towarzystwa i człowiek o wielu pasjach. Kocha podróże - do tej pory zwiedził już między innymi Nowy Jork i Amerykę Południową. Jego inna pasja to sport, a w szczególności kitesurfing i windsurfing. Szafrański przejawia też talenty artystyczne. Gra w zespole, a w przeszłości kilka razy wystąpił na deskach teatru.

26-latek łączy w sobie dwie natury: romantyka i kobieciarza. Ma na koncie wieloletni związek, ale do tej pory nie udało mu się ponownie zakochać. Jak na razie stawia na przelotne romanse, chociaż nie wyklucza, że w "Hotelu Paradise" uda mu się znaleźć tę jedyną kobietę. Najbardziej pociągają go inteligentne blondynki z klasą i poczuciem humoru.

Sebastian Tokarski w programie "Hotel Paradise"

23-letni Sebastian mieszka w Warszawie. Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, to sam mówi o sobie, że jest tradycjonalistą. Nie lubi akcji na jedną noc, a jego sposób na udany podryw to sensualny taniec i błyskotliwy żart. 

Marzy mu się partnerka, która będzie zabawna, oddana, z dużym dystansem do siebie, skromna, a jednocześnie pewna siebie. Szczególnie podobają mu się wysokie, wysportowane brunetki. Pani dodatkowo zaplusują u niego, jeśli mają ciemnie oczy i ładny uśmiech.

Który z panów bardziej was przekonał?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
48
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0