Gwiazdy

Hanna Śleszyńska poszła w ślady Majki Jeżowskiej i pokazała zdjęcie w bikini. "Figury to można pani pozazdrościć"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNJan Kucharzyk/East News

Aura za oknem nie rozpieszcza. Nic więc dziwnego, że wielu Polaków z utęsknieniem wygląda już wakacji. Zwłaszcza, że te mają być bliższe "normalności" niż poprzednie. W oczekiwaniu na słońce dobrze jest odkurzyć album z wakacyjnych wyjazdów. Z tego założenia wyszła ostatnio Hanna Śleszyńska.

Hanna Śleszyńska w bikini

Aktorka najwyraźniej tęskni już za egzotycznymi podróżami. Na instagramoywm profilu Hanny Śleszyńskiej pojawiło się kilka zdjęć wykonanych cztery lata temu podczas wyjazdu do Brazylii. Aktorka spełniła wtedy marzenie wielu i świętowała sylwestra w Rio de Janeiro.

W fotorelacji Hanny Śleszyńskiej nie brakuje zdjęć z malowniczej plaży. Jak przyznała aktorka, do gorących wspominek zainspirowały ją Majka Jeżowska oraz Natalia Maszkowska, uczestnika 7. sezonu programu "MasterChef". Obie panie pochwaliły się ostatnio wakacyjnymi zdjęciami w bikini.

Hanna Śleszyńska i jej wspomnienia z plaży

Mimo, że od podróży Hanny Śleszyńskiej do Ameryki Południowej minęły już 4 lata, to aktorka nadal wspomina ten egzotyczny wyjazd.

- Pozazdrościłam swoim koleżankom @nathallae i @majka_jezowska_ zdjęć na plaży i też znalazłam. Wprawdzie sprzed czterech lat, bo to wtedy spędzałam z przyjaciółmi bajecznego sylwestra w Rio de Janeiro, ale ponieważ nie miałam jeszcze IG, są jak nowe - czytamy we wpisie na Instagramie.

W komentarzach pod wpisem Hanny Śleszyńskiej szybko zaroiło się od zachwytów i komplementów. Internauci są pod wrażeniem sylwetki aktorki.

- Figury to można pani pozazdrościć- napisała jedna z internautek.

- Myślę, że po pandemii niestety ważę więcej - odpowiedziała rozbawiona gwiazda. Z tym problemem na pewno boryka się sporo z nas.

Zobacz wideo: Hanna Śleszyńska i mężczyźni jej życia

Zobacz także:

Hanna Śleszyńska o wychowywaniu synów: "Nie jest łatwo być matką"

Hanna Śleszyńska i jej internetowa impreza urodzinowa na 2000 osób. "Niespodzianką dla mnie była obecność Agaty Kuleszy"

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko rozstali się

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości