Hanna Śleszyńska

  W 110. rocznicę urodzin i 10-lecie działalności Fundacji im. Ireny Kwiatkowskiej na rzecz twórczości dla dzieci w Muzeum Literatury w Warszawie odbyło się otwarcie wystawy z pamiętnikami niezapomnianej aktorki. Jak wspominają artystkę aktorzy?

  - To było takim zderzeniem ze ścianą - opowiada Leon Myszkowski.

  Mija kolejny rok, kiedy nie ma z nami Zbigniewa Wodeckiego. O rocznicy jego śmierci pamiętają nie tylko bliscy, ale także przyjaciele i fani. Hanna Śleszyńska wrzuciła do sieci sentymentalne nagranie z Nowego Jorku. Trudno się przy nim nie wzruszyć.

  "Zawsze był łamaczem niewieścich serc"

  Piotr Gąsowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że trafił do szpitala po zakażeniu koronawirusem. Zapytaliśmy Hannę Śleszyńską o stan zdrowia aktora.

  "Naukowiec z artystyczną duszą"

  Jakub Gąsowski świętował 26. urodziny. Hanna Śleszyńska uczciła tę okazję, publikując serię zdjęć solenizanta. Wśród nich największą uwagę zwróciły fotografie wykonane w dzieciństwie, które skradły serca fanów aktorskiej rodziny.

  Piotr Gąsowski ma niezwykle bliską relację ze swoim synem. Choć lata temu rozstał się z jego mamą, to cała trójka utrzymuje ze sobą bardzo dobre relacje. Świadczy o tym chociażby najnowszy wpis Gąsowskiego, w którym zwraca się nie tylko do syna, ale także do Hanny Śleszyńskiej.

  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Ojciec dwójki dzieci i człowiek wielu pasji. Oto "Kulisy Sławy" aktora Piotra Gąsowskiego. Kim by był, gdyby nie został artystą?

  Piotr Gąsowski wybrał się na zasłużony urlop na Kretę. Podczas wypoczynku na greckiej wyspie towarzyszą mu jego dwie byłe partnerki, Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska, a także ich dzieci i grupa przyjaciół. Aktor zakasał rękawy do pracy i pochwalił się, jak przyrządza grecką ucztę dla wszystkich. Zdradził przepis na swoje popisowe danie.

  Hanna Śleszyńska wybrała się na Kretę. Ze swoimi fanami podzieliła się fotografiami, na których widać ją w kostiumie kąpielowym. Co ciekawe, zdjęcia wykonała i skomentowała Anna Głogowska, tancerka, która - tak jak aktorka - była związana z Piotrem Gąsowski.

  Hanna Śleszyńska na swoim Instagramie opublikowała filmik z archiwalnego występu. Piosenka z kabaretu Olgi Lipińskiej zachwyciła fanów aktorki. Zobaczcie wideo.

  Był nie tylko wspaniałym aktorem, ale także niezwykłym człowiekiem. Krzysztof Kowalewski odszedł zostawiając ogromną pustkę. Jednak wciąż będzie żył w pamięci osób, które z nim pracowały, przyjaźniły się i występowały. - Krzyśka wszyscy kochali - powiedziała Hanna Śleszyńska w Dzień Dobry TVN, - Ubyło brata - dodał Emilian Kamiński.

  Hanna Śleszyńska jest dumną mamą Mikołaja i Kuby. I chociaż braci dzieli różnica 10 lat, bardzo dobrze się dogadują, co z resztą mają w genach. W tej rodzinie tkwi siła.

  Aura za oknem nie rozpieszcza. Nic więc dziwnego, że wielu Polaków z utęsknieniem wygląda już wakacji. Zwłaszcza, że te mają być bliższe "normalności" niż poprzednie. W oczekiwaniu na słońce dobrze jest odkurzyć album z wakacyjnych wyjazdów. Z tego założenia wyszła ostatnio Hanna Śleszyńska.

  Hanna Śleszyńska to uznana aktorka filmowa, serialowa i teatralna, jednak kiedy gasną światła reflektorów, jest mamą 35-letniego Mikołaja i 25-letniego Jakuba. Całą trójkę łączy wyjątkowa więź, o której opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Kuba Gąsowski, syn Hanny Śleszyńskiej, z okazji zbliżającego się Dnia Matki postanowił zrobić swojej mamie niespodziankę. Beza mu nie wyszła ;) więc Kuba zabrał mamę na warsztaty z robienia czekolady. Co udało im się stworzyć? I czy Pani Hanna była zadowolona z prezentu?

  Ten dzień nie rozpoczął się dobrze dla aktorki Hanny Śleszyńskiej. Zatrzymała ją policja. Jak tłumaczyła się policjantom? Co wręczył jej aspirant? Całe zdarzenie zarejestrowała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, która przez przypadek znalazła się w odpowiednim miejscu.

  Na pierwszy ogień poszła mama Kuby Gąsowskiego, Hanna Śleszyńska. Czego nowego dowiedział się syn o swojej mamie? Jakie oceny w liceum miała aktorka? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Hannę i Kubę.

  Takie wnioski z ostatnich badań wyciągnęło "The Daily Mail”. W jakich sytuacjach najczęściej patrzymy na siebie zbyt surowym okiem? Z jakimi codziennymi czynnościami powiązana jest krytyka samej siebie? W studiu Dzień Dobry TVN Hanna Śleszyńska oraz Orina Krajewska zdradziły, ile razy dziennie ulegają negatywnym emocjom.

  Więcej czasu dla siebie i bliskich, dążenie do równowagi, unikanie niepotrzebnych stresów i wszechobecnej konsumpcji – downshifting, czyli zmiana stylu życia na prostszy, podbija świat. Dlaczego warto zwolnić tempo życia? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa biznesu Jacka Santorskiego, dziennikarza Leszka Talko, aktorkę Hannę Śleszyńską oraz cukiernika Tomasza Sienkiewicza, który wraz z przyjacielem postanowił porzucić pracę w korporacji i zająć się produkcją czekolady.

  Czy kobiety i mężczyźni mają odmienne poczucie humoru? A może śmieszą nas te same żarty? Czy, kiedy mężczyzna deklaruje, że uwielbia kobiety z poczuciem humoru, to tak naprawdę ma na myśli, że uwielbia kobiety, które kochają jego poczucie humoru? O poczuciu humoru u kobiet i mężczyzn i tym, dlaczego czasem wcale nie śmiejemy się z tych samych rzeczy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Mosakiem, Hanną Śleszyńską, Katarzyną Skrzynecką i z Domanem Nowakowskim.