Gwiazdy

Anonimowe dzieci. Te gwiazdy chronią wizerunek swoich pociech

Gwiazdy

dzieckoi

„One nie wybrały życia publicznego” napisał kiedyś amerykański aktor Ashton Kutcher na twitterze, kiedy prosił fotoreporterów o niepublikowanie zdjęć jego dzieci. W ślad za nim idzie wielu znanych rodziców. Które polskie gwiazdy starannie chronią prywatność swoich pociech?

Małgorzata Kożuchowska nie pokazała syna

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego syna w kombinezonie narciarskim. Urodzony w 2014 roku Janek tyłem, nie widać jego twarzy. Aktorka stara się chronić prywatność swojego dziecka.

Gwiazdy chronią wizerunek swoich dzieci

Jednak nie tylko Małgorzata Kożuchowska dba o to, żeby jej pociecha została anonimowa. Prywatność jest cenną wartością dla wielu polskich gwiazd. Starannie dobierają informacje, które publikują w sieci, nie zdradzają szczegółów z życia prywatnego. Nie pokazują też zdjęć twarzy swoich dzieci. Dlaczego?Jak tłumaczą, dbają o ich bezpieczeństwo.

Weronika Rosati konsekwentnie ukrywa wizerunek swojej córki Elizabeth . Nie występuje z nią na okładkach czasopism, nie ujawnia też jej twarzy w mediach społecznościowych.

Siostry Bohosiewicz nie chcą narażać swoich dzieci na niebezpieczeństwo, dlatego nie decydują się na publikowanie ich wizerunku. Sonia ma dwóch synów, a Maja syna i córkę. Kiedyś wyjaśniła, dlaczego decyduje się na ochronę wizerunku dzieci:

Po pierwsze i chyba najważniejsze, gdybyśmy raz pokazali publicznie dziecię stałby się ono osobą publiczną. Gdyby ktoś z ukrycia chciał mu zrobić zdjęcia (...) potem takie zdjęcie mogliby sobie wszędzie publikować bez zasłaniania jego twarzy. Czy mam prawo decydować za niego o tym aby każdy kto ma ochotę spojrzał w jego ciemne brązowe oczy i wyraził swoją opinie na jego temat? Nie mam. Po drugie bezpieczeństwo. Pomyślcie, ile jest świrów na tym świecie, którzy mają różne bajzle w głowie. Pomyśli sobie taki wariat, że może skoro osoba publiczna, to ma dużo pieniędzy. Jeszcze tylko podać adres przedszkola i ... tutaj obrzydliwych scenariuszy wyobraźnia podpowiada mi wiele

Anna Lewandowska urodziła córkę w 2017 roku . Do teraz nie wiadomo, czy Klara jest podobna do mamy czy taty. Dlaczego trenerka nie publikuje jej wizerunku? Po pierwsze, ze względów bezpieczeństwa. Po drugie, chce jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka i - jak zapowiada - postąpi tak samo, jak w przypadku Klary.

Michał Żebrowski i jego młodsza o 15 lat żona Aleksandra mają dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Para chce wychować ich na odpowiedzialnych mężczyzn, którzy sami wybiorą, jaką drogą chcą iść.

Niedawno matką została aktorka Olga Kalicka. I chociaż młoda mama otwarcie mówi o macierzyństwie, to nie poznamy wizerunku jej dziecka. Mały Aleksy pozostaje anonimowy.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości