Gwiazdy

Piłkarz-elegant Grzegorz Krychowiak. Czy widział memy dotyczące jego nowej fryzury?

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak to jeden z tych piłkarzy, który interesuje kibiców nie tylko wtedy, kiedy gra na boisku. Dla wielu jest uosobieniem męskiej elegancji i kultury osobistej. Dużą wagę przykłada zresztą nie tylko do wyglądu, ale też do zdrowego trybu życia. Nam sportowiec odpowiedział na kilka pytań związanych z jego stylem, a także z karierą. I oczywiście - fryzurą, która podczas meczu Anglia-Polska nie pozostała niezauważona.

Grzegorz Krychowiak o długich włosach

Występ Grzegorza Krychowiaka podczas meczu Anglia-Polska odbił się sporym echem w Internecie. I to nie tylko ze względu na umiejętności piłkarza. Żywe zainteresowanie wśród fanów wzbudziły bowiem jego fryzura. W pewnym momencie gry Grzegorzowi spadła gumka. Na boisku musiał radzić sobie z rozpuszczoną burzą włosów. Zaraz po tym w sieci zaroiło się od żartobliwych memów nawiązujących do wyglądu piłkarza. Czy je widział?

- Tak, wysłali mi je, mamy grupę na kadrze. Kilka z nich mnie rozbawiło, nie ukrywam - wyznaje Krychowiak. Zresztą, i my musimy przyznać, że w dłuższych włosach piłkarzowi jest całkiem do twarzy. Jednak jego żona Celia nie była na początku przekonana. Parę lat temu - gdy pokazano jej starsze zdjęcie Krychowiaka - stwierdziła, że ukochany wygląda "jak dziewczynka". Czy coś się od tego czasu zmieniło?

- Mam taką nadzieję. Woli z gumką (pewnie tak, jak wielu kibiców po meczu z Anglią) niż rozpuszczone - śmieje się piłkarz. - Ale nie ma nic przeciwko.

Grzegorz Krychowiak i jego styl

Grzegorza Krychowiaka spokojnie można nazwać ikoną eleganckiego męskiego stylu. Zarówno on, jak i Celia dużą wagę przykładają do oryginalnego wyglądu. Czy to budzi rywalizację?

- Wydaje mi się, że nie. Nam to sprawia przyjemność. Lubimy się dobrze ubrać, dobrze wyglądać - tłumaczy piłkarz. - Jestem osobą szczerą. Jak coś mi nie odpowiada w wyborach Celii to oczywiście o tym wie. Ale nawet jeżeli coś mi się nie podoba, to i tak to ubierze - mówi z uśmiechem.

Dla Grzegorza Krychowiaka styl odmienia się nie tylko przez "modę", ale też przez zdrowy tryb życia. Niedawno piłkarz odrzucił duży kontrakt z producentem słodyczy.

- Długo się nad tym zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku, że to coś przeciwnego do tego, jak ja się odżywiam. Stąd decyzja o odrzuceniu tego i pójściu w zupełnie inną stronę, w produkty bio. Uważam, że to ważne, by wytłumaczyć, jak trzeba się odżywiać, żeby móc grać w piłkę - dodaje z naciskiem.

- Mimo że piłkarze reklamują to (słodycze - przyp. red.), na co dzień się tak nie odżywiają - zaznacza. Może i Ciebie piłkarz zainspiruje do zdrowego stylu życia?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Szczepienia przeciw COVID-19 dla 40-latków są już możliwe? "Spędziłam u lekarza bite 45 min, ale wyszłam z tarczą"

Książę Filip nie żyje. Mąż królowej Elżbiety II miał 99 lat

Wyciekły dane ponad 500 milionów użytkowników Facebooka. Ich nazwiska i numery telefonów są dostępne w sieci

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości