fryzury męskie

    fryzury męskie

    Grzegorz Krychowiak to jeden z tych piłkarzy, który interesuje kibiców nie tylko wtedy, kiedy gra na boisku. Dla wielu jest uosobieniem męskiej elegancji i kultury osobistej. Dużą wagę przykłada zresztą nie tylko do wyglądu, ale też do zdrowego trybu życia. Nam sportowiec odpowiedział na kilka pytań związanych z jego stylem, a także z karierą. I oczywiście - fryzurą, która podczas meczu Anglia-Polska nie pozostała niezauważona.

    Świat męskich fryzur dawno przestał być monotonny, a panowie u stylistów są coraz częstszymi gośćmi. Do niedawna panowie stylizowali się na drwala. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN dowiedzieliśmy się, jakie fryzury męskie będą modne w tym sezonie.

    Na jakie fryzury stawiają polscy mężczyźni? Czy są to przemyślane wybory, czy stawiają na spontaniczność? Jak wygląda fryzura na Szoguna? Skąd Polacy czerpią inspiracje? I dlaczego niektórzy panowie modlą się, aby po wyjściu od fryzjera nie spotkać się ze swoimi dziadkami? Sprawdził to znany tropiciel polskiej stylówy - dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Pokazał nam również, jak należy wykonać porządnego klasyka.