Gwiazdy

Grażyna Wolszczak sama upiekła ciasta na Wielkanoc. Nie zabrakło mazurka i sernika

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Grażyna Wolszczak pochwaliła się swoim nieznanym dotąd talentem. Jak się okazuje, gwiazda jest nie tylko zdolną aktorką, ale ma też smykałkę do pieczenia ciast. Zobaczcie, co przygotowała na Wielkanoc.

Wielkanoc u Grażyny Wolszczak

W polskiej tradycji nie brakuje przepisów na specjalne okazje. Wielkanoc już od pokoleń kojarzy nam się między innymi z sernikiem i mazurkiem. W tym roku Grażyna Wolszczak postanowiła spróbować swoich sił w kuchni i samodzielnie przygotowała świąteczne wypieki. Jeżeli smakują tak, jak wyglądają, to muszą być przepyszne.

Świąteczne wypieki Grażyny Wolszczak

Grażyna Wolszczak zdradziła, że na jej świątecznym stole pojawiły się: sernik, mazurek oraz cieszące się coraz większą popularnością w Polsce ciasto brownie. Nie zabrakło również szarlotki. Aktorka postanowiła więc wymieszać tradycyjne wielkanocne smaki z tymi niestandardowymi. - Wszystko zrobiły te oto rączki i miały przy tym mnóstwo frajdy! Wesołych Świąt! Wesołych Jaj! Smacznego! - napisała aktorka na Instagramie.

Czyżby Grażyna Wolszczak zamierzała dołączyć do grona pieczących gwiazd? Jak na razie prym w tej kategorii wiodą Magda Gessler, Anna Lewandowska i Anna Starmach. Co prawda aktorka z serialu "Na Wspólnej" nie pochwaliła się przepisami na słodkości, ale kto wie, może z czasem zdradzi, w czym tkwi jej sekret?

Chcielibyście skosztować ciast upieczonych przez Grażynę Wolszczak? My bardzo!

Zobacz wideo: Grażyna Wolszczak wspomina początki swojej kariery: To był zbieg okoliczności, oblałam egzamin na psychologię

Zobacz też:

Joanna Jarmołowicz pochwaliła się synem. Wnuk Pawła Królikowskiego rośnie jak na drożdżach

Wielkanoc u Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Mina Henia - bezcenna

Wstrząsający post Michała Piróga na Instagramie. "Wiem, narażam się, bo przecież Wielkanoc"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości