Gwiazdy

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" śpiewają "Hakuna Matata". Kto nie zna tekstu?

Gwiazdy

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" są uwielbiani tak samo, jak program, w którym występują. Tuż przed emisją kolejnego odcinka, na dobry początek tygodnia, zaśpiewali słynną piosenkę z "Króla Lwa" – "Hakuna Matata". Posłuchajcie nagrania i sprawdźcie, jak im poszło.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - uczestnicy

"Gogglebox. Przed telewizorem" to niekwestionowany hit TTV. Jego uczestnicy cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza na Instagramie, gdzie gromadzą rzeszę fanów.

W najnowszym sezonie rozbawiają widzów m.in.: Mateusz "Big Boy" Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus, Izabela i Joachim Zeiskowie, Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska czy Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński.

"Gogglebox. Przed telewizorem": uczestnicy śpiewają "Hakuna Matata"

Przed nami kolejny odcinek lubianego programu. Tym razem jego bohaterowie nie tylko zobaczą popularne seriale, ale i doskonale znany wszystkim film animowany "Król Lew". To właśnie z niego pochodzi piosenka "Hakuna Matata", którą wykonali uczestnicy show.

Tuż emisją stacja TTV na oficjalnym instagramowym profilu zamieściła nagranie dokumentujące ich wokal.

"Hakuna Matata" i zaczynamy nowy tydzień! Już o 22:00 kolejna porcja dobrego humoru z @gogglebox.ttv.pl

– czytamy w zapowiedzi.

Na filmiku widzimy, że większość uczestników doskonale pamięta słowa. Problem miał tylko jeden z panów z ekipy Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński. A który? Zobaczcie sami:

"Gogglebox. Przed telewizorem" - gdzie oglądać?

Najnowszy odcinek programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj online na VOD player.pl oraz o godz. 22:00 w TTV.

Zobacz także:

Anita Werner w rozmowie z mistrzem świata o morderczych treningach. Anna Kalczyńska się zastanawia: "Czy taki wysiłek ma sens?"

Natasza Parzymies – 21-letnia reżyserka, która podbija świat filmu. "Chcę mówić o problemach, które nie zostały jeszcze poruszone"

Książę Harry wystąpił na scenie po raz pierwszy od powrotu do USA. Publiczność była zachwycona

Zobacz wideo: Big Boy o swojej spektakularnej metamorfozie i… pikantnych wiadomościach od fanek. „Chciała, żebym wysłał jej bieliznę”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości