Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż swój dom w Konstancinie. Rezydencja ma 101 lat i 770 m kw.

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż swój dom w Konstancinie. Rezydencja ma 101 lat i 770 m kw.

Konstancin to jedno z ulubionych miast polskich elit. Swój dom posiada tam również Joanna Przetakiewicz. Licząca ponad 100 lat rezydencja trafiła na sprzedaż. Jaką historię kryje posiadłość wybudowana na francuską modłę?

Joanna Przetakiewicz od lat inspiruje Polki. Projektantka mody udowadnia, że warto walczyć o siebie i spełniać swoje marzenia, co w jej przypadku pozwoliło na dostatnie i wystawne życia.

Joanna Przetakiewicz sprzedaje posiadłość pod Warszawą 

Nasz reporter Mateusz Hładki odwiedził gwiazdę w podwarszawskim Konstancinie, gdzie znajduje się jej ogromna posiadłość. Dom został wybudowany na francuską modłę i liczy sobie ponad 100 lat. Co ciekawe, wcześniej mieściło się w nim przedszkole.

- Zaczęłam go remontować, zebrałam znakomitą ekipę, znakomitych architektów, a przede wszystkim szefem budowy był szef budowy Zamku Królewskiego. W związku z tym wszyscy odnosili się z szacunkiem do historii i nikt nie chciałem robić tu niczego innego - mówiła gwiazda.

Rezydencja jest na sprzedaż. Joanna Przetakiwicz zdecydowała się jej pozbyć po przeprowadzce do domu swojego męża, Rinke Rooyensa. 101-letnia posiadłość ma 770 m kw., a przynależąca do niej posesja 4 tys. m kw.

Joanna Przetakiewicz zachwycona Konstancinem

Imponujący metraż i historia domu to jego niejedyne zalety. Willa jest położona w samym sercu Konstancina, miejsca od lat uwielbianego przez elity. Obecnie również mieszka tam wiele osobistości ze świata sportu, kultury i szeroko pojętego show-biznesu. Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że podwarszawska miejscowość przypomina jej Sopot.

- Dzięki tym drzewom i zieleni jest zupełnie inny klimat. To jest mikroklimat, to jest uzdrowisko, są tężnie solankowe - wyliczała projektantka.

Jak dodała gwiazda, Konstancin jest szczególnie piękny na początku wiosny, kiedy w Warszawie zdąży już stopnieć cały śnieg, a tu cały czas jest biało.

Zobacz też:

Kompostownik na tarasie? To możliwe. Zobacz poradnik Mai Popielarskiej

Skończyli kursy i w 6 miesięcy sami wybudowali dom. "Bo trudno znaleźć rzetelnych wykonawców" 

Dorota Szelągowska tworzy wnętrza w stylu boho. Właścicielka mieszkania: "Tu można czuć się tylko zrelaksowanym"

Reporter: Mateusz Hładki
Co sądzisz o tym artykule?
94
48
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0