Gwiazdy

22-letnia mistrzyni łyżwiarstwa figurowego zawalczy o miejsce w konkursie Miss World

Gwiazdy

Gabrielle Daleman, to łyżwiarka figurowa, która wielkie sukcesy odnosi nie tylko w sporcie. Mistrzyni olimpijska z Pjongczangu wygrała konkurs piękności na Miss Ontario i zakwalifikowała się do konkursu Miss World Canada. Jeśli wygra, weźmie udział w wyborach na najpiękniejszą kobietę na świecie.

Gabrielle Daleman - wielkie sukcesy

Gabrielle Daleman odnosi w łyżwiarstwie figurowym spektakularne sukcesy. 22-latka w 2018 roku w Pjongczangu wywalczyła złoto w konkurencji drużynowej. Ponadto jest brązową medalistką mistrzostw świata z 2017 roku, wicemistrzynią czterech kontynentów i dwukrotną mistrzynią Kanady.

Sportowa kariera to nie wszystko. Utalentowana Daleman ma na swoim koncie także pierwsze sukcesy w konkursach piękności. Ponadto podczas igrzysk w Pjongczangu łyżwiarkę okrzyknięto sobowtórem Kim Kardashian. Snuto nawet domysły, czy kobiety nie są ze sobą spokrewnione.

Wyświetl ten post na Instagramie.

?

Post udostępniony przez Gabrielle Daleman ?? (@gabby_daleman)

Łyżwiarka figurowa startuje w konkursach piękności

Piękna sportsmenka otrzymała szansę, aby zawalczyć o miejsce w konkursie Miss Świata. Gabrielle Daleman wygrała konkurs piękności na Miss Ontario i zakwalifikowała się do konkursu Miss World Canada. Oznacza to, że jeśli pokona przeciwniczki, weźmie udział w wyborach na najpiękniejszą kobietę na świecie.

Wciąż nie mogę uwierzyć, że zakwalifikowałam się do konkursu Miss World Canada. To wielki zaszczyt

- napisała łyżwiarka figurowa na swoim profilu na Instagramie.

Daleman oprócz pięknej urody może pochwalić się także perfekcyjną sylwetką. Jak przyznaje, smukłe ciało zawdzięcza regularnym treningom. Wiele godzin spędzonych na siłowni przyniosło wspaniałe rezultaty.

18-letnia Wiktoria Wiśniewska z Grajewa wyjechała na światowym konkursie piękności. Zobacz wideo.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości