Gorące tematy

Miss Polonia 2019, Karolina Bielawska, wyszła z domu, ale w słusznym celu. Druga odsłona akcji "Korona z głowy"

Gorące tematy

Miss Polonia 2019, Karolina Bielawska, wyszła z domu, ale w słusznym celu. Druga odsłona akcji "Korona z głowy"

Nasza Miss Polonia nawet w dobie pandemii udziela się społecznie. Karolina Bielawska, która ten zaszczytny tytuł zdobyła w 2019 roku, przyłączyła się do akcji "Korona z głowy", zapoczątkowanej przez organizatorów konkursu piękności. To już druga odsłona inicjatywy, która ma celu dostarczanie najpotrzebniejszych produktów do domów dziecka i ośrodków wsparcia. 

Akcja "Korona z głowy"

Zamiast siedzieć w domu i martwić się o przyszłość, Karolina postanowiła o nią zadbać. Oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności, a także przy wsparciu biura Miss Polonia. Pierwsza odsłona akcji „Korona z głowy” odbyła się jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Łącznie najpotrzebniejsze produkty otrzymało 160 podopiecznych różnych placówek z Łodzi. Akcja wzbudziła ogromny odzew dzięki nagłośnieniu przez samą Karolinę, która na Instagramie regularnie apeluje do firm o okazanie wsparcia. Przy tym Bielawska zgłasza konkretne zapotrzebowania domów dziecka czy hospicjów. Każdy kto dysponuje odpowiednim sprzętem może pomóc. A ci, którzy nie szyją maseczek po godzinach, mogą również wpłacać pieniądze, dostarczać ubrania, przybory, kosmetyki i tak naprawdę wszystko, czego w tych ośrodkach na co dzień, a szczególnie w dobie pandemii, brakuje. 

W drugiej odsłonie akcji udało się pomóc wielu placówkom, co Bielawska opisała pod zdjęciem na swoim Instagramie. 

Udało nam się dostarczyć paczki do: Domu Dziecka nr. 5 w Łodzi, Puławskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych oraz Ośrodka Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie. Dziękujemy za wsparcie i możliwość niesienia pomocy!

- napisała. Stworzyła również listę darczyńców, którym serdecznie podziękowała. 

"Korona z głowy" w całej Polsce

Pierwsza odsłona akcji, choć zakończona sukcesem, odbyła się jedynie w Łodzi. Co jednak istotne dzięki wsparciu samej Miss Polonia i agencji Igo art, czyli organizatora konkursu na Miss, inicjatywa objęła całą Polskę. W dalszym ciągu Karolina i inni zaangażowani szukają partnerów, którzy mogą dostarczyć potrzebne produkty, a także zbierają informacje o instytucjach, które potrzebują pomocy. Mamy nadzieję, że dojdzie tym samym do kolejnej odsłony akcji "Korona z głowy". 

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
89
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0