Koronawirus

„Wy ratujecie nasze życie, my ratujemy Wasze”. Bezpłatne ubezpieczenie dla medyków

"Darmowe ubezpieczenie dla medyków"

Lekarze, pielęgniarki i cała służba zdrowia są na pierwszej linii walki z koronawirusem. Chcąc zadbać o ich bezpieczeństwo, Aviva oferuje bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne. Do akcji można dołączyć jeszcze przez dwa tygodnie.

„Aviva Medykom” - bezpłatne ubezpieczenia 

Wy ratujecie nasze życie, my ratujemy Wasze – to hasło przyświecało Adamowi Uszpulewiczowi, pomysłodawcy akcji „Aviva Medykom”. Pielęgniarki, lekarze, ratownicy medyczni, cała służba zdrowia codziennie walczy, żeby ratować innych i zapobiegać dramatycznym skutkom epidemii. Niestety, tym samym narażają swoje zdrowie i życie. Dlatego powstała ta akcja. Firma ubezpieczeniowa Aviva oferuje wszystkim medykom bezpłatne ubezpieczenie na życie na trzy miesiące. Żeby zgłosić się do tej akcji, wystarczy wejść na stronę internetową i wypełnić formularz. Należy to zrobić do 3 maja.

Ubezpieczenia w dobie koronawirusa

W związku z obecną sytuacją ludzie coraz bardziej zaczynają skupiać się na swoim zdrowiu i jego ochronie. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich chcą się ubezpieczać.

Ludzie mają bardzo wiele obaw, w związku z tą sytuacją. Także widzimy dużą ilość wejść na naszą stronę internetową, duża ilość osób dzwoni, dowiaduje się o naszą ofertę, także potwierdzam. Jest wzrost zainteresowania

- mówi Adam Uszpulewicz.

Firmy ubezpieczeniowe rozumieją także, że sytuacja finansowa klientów może być trudna, dlatego oferują różne ułatwienia związane z płaceniem składek.

My na przykład oferujemy klientom możliwość zawieszenia płacenia składek na trzy miesiące

- dodaje.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
76
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0