Koronawirus

„Wy ratujecie nasze życie, my ratujemy Wasze”. Bezpłatne ubezpieczenie dla medyków

"Darmowe ubezpieczenie dla medyków"

Koronawirus

„Wy ratujecie nasze życie, my ratujemy Wasze”. Bezpłatne ubezpieczenie dla medyków

"Darmowe ubezpieczenie dla medyków"

Lekarze, pielęgniarki i cała służba zdrowia są na pierwszej linii walki z koronawirusem. Chcąc zadbać o ich bezpieczeństwo, Aviva oferuje bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne. Do akcji można dołączyć jeszcze przez dwa tygodnie.

„Aviva Medykom” - bezpłatne ubezpieczenia 

Wy ratujecie nasze życie, my ratujemy Wasze – to hasło przyświecało Adamowi Uszpulewiczowi, pomysłodawcy akcji „Aviva Medykom”. Pielęgniarki, lekarze, ratownicy medyczni, cała służba zdrowia codziennie walczy, żeby ratować innych i zapobiegać dramatycznym skutkom epidemii. Niestety, tym samym narażają swoje zdrowie i życie. Dlatego powstała ta akcja. Firma ubezpieczeniowa Aviva oferuje wszystkim medykom bezpłatne ubezpieczenie na życie na trzy miesiące. Żeby zgłosić się do tej akcji, wystarczy wejść na stronę internetową i wypełnić formularz. Należy to zrobić do 3 maja.

Ubezpieczenia w dobie koronawirusa

W związku z obecną sytuacją ludzie coraz bardziej zaczynają skupiać się na swoim zdrowiu i jego ochronie. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich chcą się ubezpieczać.

Ludzie mają bardzo wiele obaw, w związku z tą sytuacją. Także widzimy dużą ilość wejść na naszą stronę internetową, duża ilość osób dzwoni, dowiaduje się o naszą ofertę, także potwierdzam. Jest wzrost zainteresowania

- mówi Adam Uszpulewicz.

Firmy ubezpieczeniowe rozumieją także, że sytuacja finansowa klientów może być trudna, dlatego oferują różne ułatwienia związane z płaceniem składek.

My na przykład oferujemy klientom możliwość zawieszenia płacenia składek na trzy miesiące

- dodaje.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
76
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0