Gwiazdy

Karolina Bielawska spełniła dziecięce marzenia o Miss Polonia. „Chciałam spacerować po wybiegu i się pięknie prezentować”

"Piękność z profesorskiej rodziny", reporter: Barbara Pasek

Gwiazdy

Karolina Bielawska spełniła dziecięce marzenia o Miss Polonia. „Chciałam spacerować po wybiegu i się pięknie prezentować”

"Piękność z profesorskiej rodziny", reporter: Barbara Pasek

Karolina Bielawska - Miss Polonia 2019 - zabrała nas do swojego rodzinnego miasta Łodzi. Co robi na co dzień? Jakie ma relacje z rodzicami? Kilka szczegółów z prywatnego życia najpiękniejsza Polka zdradziła w rozmowie z Barbarą Pasek.  

Naukowa rodzina

Karolina pochodzi z naukowej rodziny, jej mama jest profesorem zarządzania i dziekanem na Politechnice Łódzkiej. Dlatego od najmłodszych lat edukacja była dla przyszłej Miss bardzo ważna. Jak wspomina, w podstawówce był nazywana kujonem, bo zawsze walczyła o piątki i dbała o notatki. 

Obecnie Karolina jest studentką drugiego roku zarządzania w języku angielskim. Przez pewien czas łączyły ją z mamą relacje student – profesor. Było to dla niej krępujące doświadczenie, kiedy wchodząc na wykłady, wiedziała najbliższą jej osobę.

Nie było wyjścia, ale ja tak nie za bardzo chciałam na nie chodzić, bo jak tylko widziałam mamę, jak prowadzi zajęcia, to nie mogłam powstrzymać się ze śmiechu 

– przyznaje Karolina.

Konkurs Miss Polonia

Jak rodzina Karoliny postrzegała jej udział w konkursie Miss? Mama nie miała obaw, wręcz przeciwnie - namawiała córkę, by spróbowała swych sił.  Bo w konkursie ważna jest nie tylko uroda, ale również oczytanie, erudycja, elokwencja i inteligencja.

Mama bardzo się cieszyła, wręcz zachęcała, żebym wzięła udział, bo na początku brakowało mi odwagi. Razem ze mną poszła na casting, jak się udało, to obie bardzo się cieszyłyśmy. Przez całą drogę od castingu do samego finału była dla mnie ogromnym wsparciem

 – podkreśla Karolina Bielawska w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Jako młoda dziewczyna śledziła z całą rodziną konkursy Miss. Już wtedy w jej głowie świtały myśli, że też chciałaby mieć własną koronę. 

Całą rodziną siadaliśmy w domu i oglądaliśmy Miss Polonia, które było transmitowane w telewizji. Wtedy mi się zamarzyło, że chciałabym tak jak te panie spacerować po wybiegu i się pięknie prezentować

 – wspomina Karolina.

Własne cztery kąty

Miss Polonia 2019 dobrze czuje się w domu, wśród najbliższych. Nie korci jej, aby się wyprowadzić z rodzinnego gniazda.  Z mamą ma wspaniałe, przyjacielskie wręcz relacje i wiele wspólnych pasji. Jedną z nich są podróże.

Wydaje mi się, że z mamą jesteśmy jak przyjaciółki, z resztą z tatą też mam bardzo bliską relację. Nie ma go dzisiaj tutaj na nagraniach, ale on również jak najbardziej wspierał mnie w tej drodze po koronę Miss Polonia i na co dzień

 – mówi piękna łodzianka. 

Chociaż mieszka jeszcze w rodzinnym domu, ma w nim swoje królestwo. Pokazała nam, jak wygląda jej nowy pokój oraz garderoba, w której trzyma cekinowe kreacje przeznaczone na wielkie wyjścia.

W końcu mam miejsce, gdzie mogę robić makijaż, mam miejsce na swoje buty i torebki. Od kiedy zostałam Miss Polonia, na pewno ta garderoba uległa zmianie. Same cekiny, same błyskotki, długie suknie. Kiedyś się tak nie ubierałam, kiedyś raczej jeansy, T-shirt i tenisówki

 – pokazuje Karolina. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też

Co sądzisz o tym artykule?
82
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0