wybory miss

  wybory miss

  Informacje na temat zgwałcenia jednej z uczestniczek brytyjskiego konkursu Miss Generation, obiegły niemalże wszystkie polskie media. Przestępstwa miał dopuścić się prezenter telewizyjny. Mężczyzna odpiera zarzuty. Tymczasem kobieta, która czuje się skrzywdzona - przerywa milczenie. Co tak naprawdę zdarzyło się w pokoju hotelowym na Lubelszczyźnie?

  Tegoroczny konkurs Miss Polonia wygrała 27-letnia Agata Biernat. Ile miała lat, kiedy pierwszy raz wystartowała w konkursie piękności? Co odpowiada osobom, które twierdzą, że jest za stara na miss? Jakie zadania ma jako królowa piękności? Co oprócz sportu jest jej hobby? Agata była gościem Dzień Dobry TVN.

  W listopadzie tego roku w Legnicy odbyły się pierwsze wybory Miss Kół Gospodyń Wiejskich. Koronę zdobyła osiemnastoletnia Ewelina Zgud. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała o swoim życiu i wyborach miss. Czy Ewelina rzeczywiście ma coś wspólnego z rolnictwem? Gdzie leży miejscowość, w której mieszka? Jak wyglądał konkurs? Co w sobie ceni? O czym marzy? Ewelina miała okazję zapowiedzieć u nas materiał. Jak jej poszło?

  Jest tancerką, lubi sport i chce być trenerem personalnym. Kilka lat temu brała już udział w wyborach Miss Polonia, wystąpiła też udział w programie "Ugotowani". Czy nowa nowa Miss Polonia, 27-latka ze Zduńskiej Woli, od dana marzyła o medialnej karierze? Jak pogodzi swoje pasje i zajęcia z obowiązkami miss? Czy rodzina i przyjaciele wspierali ją w jej decyzjach? Naszym gościem była Miss Polonia 2017 Agata Biernat.

  "Rzadko się zdarza, że Miss mają głos na wyborach" - powiedziała w Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska. To pierwszy przypadek w historii, kiedy kandydatki na Miss zabrały głos w słusznej sprawie. Ze sceny, zamiast wymiarów biustu, bioder i talii, padły liczby obrazujące ogrom problemu, którym jest przemoc wobec kobiet. Czy konkursy piękności będą jeszcze kiedyś takie same?

  Magdalena Bieńkowska reprezentuje Polskę podczas wyborów Miss Świata 2017. W tym roku finał konkursu odbędzie się w Chinach. Przygotowania do wyjazdu do Azji obserwowała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Jak długo powstawała najważniejsza suknia? Co znajduje się na oficjalnej liście rzeczy do wzięcia otrzymanej przez polską kandydatkę do korony?

  Dominika Szymańska, I Wicemiss Polonia 2016, będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Earth na Filipinach. Z urodziwą Polką, która już jutro wylatuje na Filipiny, spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Z jakim przesłaniem Dominika leci na Filipiny? Które projektantki zaprojektowały dla niej suknie na finał konkursu? Czym interesuje się Dominika Szymańska?

  "Sukienka i szpilki są dla mnie symbolem utraconej kobiecości" - powiedziała Beata Jałocha. 7 października weźmie udział w wyborach Miss Świata na Wózku. Dlaczego postanowiła wziąć udział w konkursie? Jakie są jej plany na przyszłość? Jak wypadek, w wyniku którego przerwał się jej rdzeń kręgowy, zmienił jej patrzenie na życie i świat?

  Jeden z portali dla biegaczy zorganizował ogólnopolski konkurs na Miss i Mistera Biegaczy. Oprócz wyglądu liczyła się również osobowość. Zobaczcie, kim prywatnie są zdobywcy tytułów: Magdalena Maćkowiak i Wojciech Weinar. Oboje uczestniczyli w wielu maratonach, w tym biegu nocą i po górach. Jaki jest ich najlepszy życiowy wynik? Kto wspierał ich w biegu po tytuł?

  W 2004 roku Katarzyna Borowicz zdobyła w Chinach tytuł III wicemiss świata. Od tego wydarzenia jej kariera nabrała znaczącego tempa. Katarzyna zajęła się modą. Polka od wielu lat mieszka i pracuje w Mediolanie. Co tam robi? Co ją sprowadza do Polski? Czy wraca do kraju na stałe? Z Katarzyną Borowicz rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  To mąż namówił ją do udziału w wyborach. Klaudia Matlak-Dudek, inżynier informatyk i absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, zdobyła tytuł drugiej najpiękniejszej mężatki na świecie. Zaszczytny tytuł Mrs World powędrował do reprezentantki Republiki Południowej Afryki. Pani Klaudia opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN o kulisach tego konkursu.

  Podczas ostatniego finału Miss Universe doszło do karygodnej pomyłki. Prowadzący galę podczas ogłoszenia wyników pomylił nazwiska dwóch dziewczyn. Koronę założyła Miss Kolumbii, jednak po kilku chwilach musiała ją oddać prawowitej zwyciężczyni, Miss Filipin. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy polską reprezentantkę w konkursie Miss Universe Weronikę Szmajdzińską. Jaka panowała atmosfera za kulisami? O czym rozmawiano? Jak zachowywała się miss Kolumbii chwilę po tym, jak odebrano jej koronę? I czy Weronika nie ma żalu, że nie weszła do ścisłego finału?

  To były najgłośniejsze wybory Miss USA w historii. Dlaczego? Zamieszanie wywołało paradoksalnie większe zainteresowanie wokół konkursu i samej zwyciężczyni. Tytuł zdobyła Olivia Jordan. Dlaczego zdecydowała się na udział w konkursie? jak wygrana zmieniła jej życie? Z Miss USA rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

  Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka właśnie wróciła z Japonii, gdzie odbywały się wybory Miss International 2015. Niestety nie udało jej się zdobyć korony, ale mimo to jest zadowolona z pobytu w Kraju Kwitnącej Wiśni. O blaskach i cieniach konkursu piękności w Japonii opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Co zamierza robić po oddaniu korony Miss Polski? I dlaczego Dorota Wellman nazwała Ewę swoim ziomem?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Monikę Walsh - Mrs Irlandii 2014, która swoją popularność wykorzystuje w szczytym celu. Polka postawiła pomagać ofiarom przemocy domowej i przyłączyła się do kampanii "Queens without scars". Dlaczego? Czy w małżeństwach mieszanych przemoc domowa występuje częściej? Jak Monika Walsh pomaga Polkom mieszkającym w Irlandii? Czy na emigracji częściej dochodzi do przemocy w domu?

  Wczoraj wieczorem po raz kolejny wybrano najpiękniejszą Polkę. Były to eliminacje do konkursu Miss Świata. Kim jest Marta Pałucka, która będzie nas reprezentować w Chinach już w połowie grudnia? Czym się zajmuje i jakie ma plany na przyszłość? I czy powtórzy sukces Anety Kręglickiej?

  Beata Bartuś-Medoń 25 lat temu została Miss Podbeskidzia. Jej 19-letnia córka Kasia poszła w ślady mamy i zdobyła koronę Queen of Poland. Jak Pani Beata wykorzystała tytuł i popularność? Jakie nagrody otrzymała w konkursie w 1989 roku? Jakie plany ma jej córka czy zamierza wykorzystać swoje "pięć minut"? Czy mama jest dumna z córki? Obie piękne panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Drag Queen Festiwal - to już czwarta edycja imprezy, która odbyła się w Szczecinie. Ma ona na celu promowanie tej kultury. Uczestniczki walczyły o złote pawie pióro dla najlepszej Drag Queen wieczoru. Tytuł najpiękniejszej przypadł Lady Brigitte. Na kanapach Dzień Dobry TVN Charlotte, Papina McQueen i Selline de Mellon o tym, czym tak naprawdę jest sztuka drag queen.

  Kasia Gajewska wygrała konkurs Miss Warmii i Mazur. Kasia, by wziąć udział w konkursie, schudła 17 kg. Wcześniej pracowała w tureckiej telewizji nie znając tureckiego. Jak wygląda prowadzenie tureckiego programu, gdy nie zna się języka? Czy była tam tylko "ozdobą"? O swojej wielkiej tureckiej przygodzie opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Jennifer Connelly w filmie "Noe: Wybrany przez Boga" wciela się w rolę żony tytułowego bohatera. Czy można wypracować kompromis między obowiązkiem a miłością? Co jest istotne dla aktorki przy wyborze kolejnej roli?

  Mrs Polski to alternatywa dla tradycyjnych wyborów miss, w których kobiety startujące do tytułu najpiękniejszej muszą być pannami. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy najpiękniejsze mężatki w Polsce - mrs i wicemrs - Joannę Sendecką oraz Ewę Klimek. Czy brały wcześniej udział w tego typu konkursach? Jak zareagowali ich mężowie, na fakt, że wdzięki ich żon będą wystawione na widok publiczny?

  W końcu jest! Nowy dyrektor Biura Miss Polonia. To Michał Marciniak. Agnieszka Jastrzębska zapytała go, czy jest szansa, aby wybory Miss odbyły się jeszcze w tym roku i, czy ostatnia afera związana z jego poprzedniczką nie zaszkodzi prestiżowi konkursu.

  Czy dostawca pizzy, który pojawił się na gali oscarowej robi karierę? Jakie plany ma Natasza Urbańska? Dlaczego Miss 2012 Paulina Krupińska nie może rozstać się ze swoją koroną? I jak długie są sceny erotyczne w nowym filmie "Kamienie na szaniec"? Na te pytania odpowiedziała w Dzień Dobry TVN Ewa Wojciechowska.

  Wszystkie są piękne, energiczne, inteligentne i bardzo egzotyczne. O kim mowa? O Polkach pochodzących m.in.: z Wietnamu, Kuby, Kazachstanu i Nigerii, które walczyły o koronę Miss Egzotica 2014. Impreza odbyła się w zeszły piątek. Nie obyło się bez niespodzianek. Zobaczcie o czym mowa...

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy małą miss Antoninę Flak i jej tatę Jarosława oraz małego mistera Filipa Jodłowskiego i jego mamę Monikę. Czy konkursy piękności to dla dziecka przygoda i zabawa, czy niezdrowa rywalizacja o tytuł najładniejszego dziecka? Kim chciałaby być mała Antonina, kiedy dorośnie?

  W Bydgoszczy, gdzie jest nasza reporterka Katarzyna Olubińska, trwają warsztaty dla dziewczyn, które wezmą udział w pierwszych wyborach Miss Polski na wózku. Jak wyglądają przygotowania do finału, który odbędzie się w sierpniu?