Gwiazdy

Kiedyś nosiły koronę Miss Polonia. Czym zajmują się dzisiaj?

Gwiazdy

Kiedyś nosiły koronę Miss Polonia. Czym zajmują się dzisiaj?

Uroda, intelekt i pomysł na siebie. Byłe laureatki Miss Polonia dzisiaj rozwijają swoje biznesy i pasje. Basia Pasek sprawdziła, jak wygląda ich życie po latach od konkursu. 

Życie po konkursie Miss Polonia

Kariery niektórych zwyciężczyń konkursu śledzimy na bieżąco. Ewa Wachowicz, Aneta Kręglicka i Paulina Krupińska-Karpiel zostały w show-biznesie. Jednak nie wszystkie laureatki zdecydowały się na życie w blasku fleszy, a ich wybory i historie bywają zaskakujące. Prawniczki, artystki i bizneswomen – byłe Miss Polonia radzą sobie świetnie i pokazują, że są kobietami przedsiębiorczymi. 

Od korony Miss Polonia do prawa

Wieloletnie studia, ogrom nauki i godziny spędzane na sali rozpraw. Izabela Opęchowska, Miss Polonia z 1998 roku ma to na co dzień. Po wygranej w konkursie zdecydowała się zostać prawniczką. 
Agnieszka Zielińska-Richter, która tryumfowała w 1996 roku, też wybrała drogę prawa – jest notariuszką w Poznaniu.

Miss Bizneswoman

Wiele laureatek konkursu postanowiło rozpocząć własne biznesy. Rozalia Mancewicz zdobyła tytuł Miss Polonia w 2010 roku, dzisiaj zajmuje się prowadzeniem gospodarstwa agroturystycznego. Wspomniana już Aneta Kręglicka po sukcesie, jakim było zdobycie tytułu Miss Świata w 1989 roku, została bizneswoman. Otworzyła nawet swoją agencję reklamową. Barbara Tatara, która zdobyła koronę w 2007 roku, teraz prowadzi swój hotel, a Aleksandra Stajszczak Miss z 1993 roku jest świetnie radząca sobie inwestorką.

Artystyczna droga miss 

Joanna Michalska zdobyła tytuł Miss Polonia w 1990 roku. Krótko po tym, otrzymała propozycję zagrania głównej roli w niemiecko-włoskim filmie „Ernestyna”. Film z jej udziałem otrzymał nagrodę na Festiwalu Filmowym w Cannes. Joanna jest śpiewaczką operową, występuje w Chórze Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. 

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
87
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
14.03.2020
Ter
Pracują ciężko w Dubaju