Gwiazdy

Powstanie film o Beacie Kozidrak. "To się dzieje naprawdę"

Gwiazdy

Beata Kozidrak w studiu DDTVN

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów niekwestionowanej legendy polskiej sceny muzycznej. Trwają prace nad filmem fabularnym, którego bohaterką będzie Beata Kozidrak. Co wiemy o projekcie?

Film o Beacie Kozidrak

Beata Kozidrak przygotowała niezwykłą niespodziankę dla swoich fanów. Legendarna piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka oraz wokalistka zespołu Bajm będzie bohaterką filmu fabularnego. Prace nad nim już trwają.

Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie! Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki. To się dzieje naprawdę. Jestem bardzo podekscytowana!

- poinformowała piosenkarka.

Za realizację odpowiada studio Aurum Film, w którym wcześniej powstały m.in. "Ostatnia rodzina" oraz nominowane do Oscara "Boże Ciało". Reżyserem i współscenarzystą projektu jest Piotr Domalewski, twórca wielokrotnie nagradzanej "Cichej nocy". Stanowiska producentów piastują Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham.

Beata Kozidrak - film

Beata Kozidrak w rozmowie z Filmwebem tłumaczy, że pomysł na film w jej głowie dojrzewał już jakiś czas. Kiedy Leszek Bodzak i Piotr Domalewski przedstawili wokalistce swoją propozycję, bardzo się ucieszyła. W 2019 roku w Teatrze Współczesnym w Szczecinie odbyła się premiera spektaklu "Być jak Beata", którego pomysłodawcą i autorem scenariusza był właśnie Domalewski.

Beata Kozidrak to ikona polskiej popkultury. Od dawna chciałem zrobić film oparty na jej historii. Kim tak naprawdę jest Beata? Jak przez 40 lat nieustannego bycia na topie udało jej się pozostać sobą? Kim jest ikona popkultury, która od lat elektryzuje fanów? Kim jest artystka, której cała kariera to nieustanne bycie na topie? Tego chciałbym się dowiedzieć. Myślę, że wielu z nas tego chce

- mówi.

Leszek Bodzak dodaje, że film o Beacie Kozidrak będzie szczery i pełen energii.

Chcemy zrobić kino pod pewnymi względami epickie, w tradycji słynnych hollywoodzkich filmów muzycznych, ale jednocześnie intymne i wnikliwe

- tłumaczy producent.

Pamiętacie #hot16challenge2 w wykonaniu Beaty Kozidrak? Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

Anna Dereszowska o sile kobiecości: "Mamy w sobie tyle emocji!"

Roma Gąsiorowska, kobieta wielu talentów. "Własna przestrzeń dla mnie jest niezbędna, bym dała dzieciom prawdziwą siebie"

Joginka, prawniczka i specjalistka ds. PR. Nieznane zawody polskich gwiazd. Czym zajmują się nie będąc w błysku fleszy?

Autor: Anna Korytowska

Źródło: filmweb.pl

Pozostałe wiadomości