Bajm

  Niektóre utwory nigdy się nie starzeją. Tak jest w przypadku piosenki, którą Agnieszka Wiechnik zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN. Kiedy i dla kogo powstał utwór "Ty wiesz"?

  Beata Kozidrak bez wątpienia jest ikoną polskiej sceny muzycznej i od wielu lat niezmiennie jedną z najpopularniejszych wokalistek. Gwiazda pochwaliła się w sieci sentymentalną fotografią, która została wykonana podczas koncertu na początku lat 90. Jak wtedy wyglądała?

  Bycie dzieckiem sławnych rodziców nie jest łatwe. Przekonały się o tym Katarzyna i Agata, córki Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa. Miały trudne dzieciństwo, ponieważ rówieśnicy oceniali je przez pryzmat popularnej mamy i znanego taty.

  Beata Kozidrak właśnie nagrywa nową płytę i teledysk do nowego singla. - Czuję się podekscytowana, tak jakbym po raz kolejny zaczynała swoją przygodę z muzyką. Brakuje mi tylko jednego, sceny i kontaktu z publicznością - wspomina artystka.

  Beata Kozidrak to od kilku dekad jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Razem z zespołem Bajm, jak i w ramach kariery solowej, wylansowała dziesiątki przebojów, które zna i nuci cała Polska. Teraz piosenkarka debiutuje w roli pisarki. Do drukarni trafiła właśnie jej książka "Beata. Gorąca krew", czym szczęśliwa autorka pochwaliła się w mediach społecznościowych. Kiedy premiera?

  To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów niekwestionowanej legendy polskiej sceny muzycznej. Trwają prace nad filmem fabularnym, którego bohaterką będzie Beata Kozidrak. Co wiemy o projekcie?

  Beata Kozidrak w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami naprawdę smutną wiadomością. Jej ukochana mama, Alicja, zmarła w wieku dziewięćdziesięciu kilku lat. Artystka pożegnała ją wzruszającymi słowami i pamiątkowym zdjęciem.

  Trudno wyobrazić sobie polską scenę muzyczną bez Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Wokalistka pracuje aktualnie nad książką, o której wspomniała w wywiadzie z Kamilem Paciorkiem. Artystka zdradziła też, jakie ma podejście do dziennikarzy i świętowania jubileuszy.

  Niedawno skończyła 60 lat, ale o emeryturze wcale nie myśli. Beata Kozidrak pracuje właśnie nad autobiografią i…solową karierą. Ikona polskiej sceny muzycznej planuje kolejne koncerty, ale już bez udziału Bajmu. Zapewnia jednak, że to nie koniec zepołu.

  "Fascynująca, charyzmatyczna i pociągająca" - Beata Kozidrak! W Teatrze Współczesnym w Szczecinie możemy obejrzeć spektakl "Być jak Beata", który jest inspirowany twórczością artystki. Na premierę przedstawienia i spotkanie z wokalistką wybrał się Piotr Wojtasik.

  Top of the Top Sopot Festival to trzy dni wspaniałej muzyki, największe gwiazdy i ponadczasowe hity, które porwały publiczność w Sopocie i przed telewizorami. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska była z kamerą Dzień Dobry Wakacje za kulisami największej muzycznej imprezy sezonu. To własnie podczas tego festiwalu zespół Bajm świętował swoje 40-lecie. Czym się stresowała Beata Kozidrak? Czy Edyta Górniak kocha festiwale i dlaczego zapomniała tekstu? Czy długo trzeba było namawiać do udziału w festiwalu Agustina Egurrolę? Zobaczcie, co działo się za kulisami festiwalu.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gosciliśmy Beatę Kozidrak i Andrzeja Pietrsa. W tym roku zespół Bajm będzie świętował swoje 40-lecie. Co przygotowują na tę okazję? Jak wspominają początki swojej działalności? Czy liczyli, ile zagrali koncertów w czasie tych 40 lat? Na czym polega fenomen zespołu? Czy po 40 lat wciąż jest w nich ta sama energia do występów co 40 lat temu?

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpił zespół Bajm w piosence "Płynie w nas gorąca krew". Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Bajm z singlem "My". Jak Wam się podoba ta piosenka?

  W tym roku Bajm obchodzi swoje 40-lecie. Co się zmieniło w zespole przez ten czas? Jaki jest ich klucz do sukcesu? W studiu Dzień Dobry TVN Beata Kozidrak zdradziła, że na scenie zawsze towarzyszy jej adrenalina. Gdzie gwiazda szuka wyciszenia? I jakie ma plany na najbliższy czas?

  Jedną z gwiazd sylwestra z TVN będzie Beata Kozidrak i Bajm. W ilu kreacjach artystka wystąpi na scenie? Kto je przygotowuje? Z jakiego kraju zostały ściągnięte materiały, z których będą uszyte kreacje? Z kim na scenie wystąpi wokalistka? Dlaczego przyszły rok będzie dla niej i Bajmu szczególny? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Beata Kozidrak będzie jedną z gwiazd tegorocznego sylwestra TVN. Co zaśpiewa? Z kim? Do Dzień Dobry TVN wokalistka przyszła z Andrzejem Pietrasem. Co Bajm szykuje dla fanów w przyszłym roku, z okazji 40-lecia istnienia zespołu?

  Dziennikarka Ula Chincz spotkała się z piosenkarką Beatą Kozidrak. Ten wywiad zobaczycie już w tę sobotę w programie Dzień Dobry Wakacje. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszamy na rozmowę dwóch wyjątkowych kobiet.

  Beata Kozidrak właśnie przygotowuje się do trasy koncertowej. Tylko nam pozwoliła sobie towarzyszyć. Byliśmy u projektantki jej strojów oraz w studiu nagraniowym. A naszym przewodnikiem była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska. Jak fani okazują miłość Beacie?

  Chociaż trudno w to uwierzyć, Beata Kozidrak jest już 36 lat na scenie! Z tej okazji zespół Bajm przygotowuje się do wydania płyty „The Best Of”. Na płycie znajdzie się, oprócz hitów, nowy utwór, nad którym prace już trwają. Jakie jeszcze plany ma Beata Kozidrak? O tym opowiedziała na naszym czacie i w studiu Dzień Dobry TVN.

  Zakończyli właśnie trasę koncertową z okazji 35 lecia istnienia zespołu Bajm. Łącznie na ich na koncertach, w tym roku, pojawiło się ponad milion osób! O minionych latach oraz planach na przyszłość rozmawialiśmy z Beatą Kozidrak!

  Beata Kozidrak wróciła właśnie z intensywnej trasy koncertowej po USA i Kanadzie. W tym roku zespół Bajm obchodzi swoje 35-lecie. Czym różni się publiczność w Polsce od tej za oceanem? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o wielkim święcie z udziałem Bajmu, o trasie po USA oraz o tym, co jej daje w życiu siłę.

  Dla niej czas w liceum był wyjątkowo ważny. To wtedy ukształtowało się jej życie – zarówno artystyczne, jak i osobiste. Jeszcze przed rozdaniem świadectw maturalnych wyszła za mąż, a na swoim koncie – jako wokalistka Bajmu – miała już wielki przebój „Piechotą do lata”. W swoje licealne czasy zabrała nas Beata Kozidrak.

  Już niebawem w sklepach ukaże się muzyczna, bardzo osobista, prawie trzystustronicowa i bogato ilustrowana biografia zespołu Bajm. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Beatę Kozidrak i jej managerkę, a kiedyś fankę, Ewę Tutkę. To ona jest pomysłodawczynią i producentem biografii zespołu. Sądzie, że nadal płynie w nich gorąca krew?

  Po 9. latach przerwy płyta Beaty Kozidrak "Blondynka" okazała się najchętniej kupowanym albumem w Polsce. Natychmiast pokryła się złotem. W studiu Dzień Dobry TVN Beata Kozidrak opowiedziała o swoich inspiracjach, o dwuletnim wnuku Sebastianie oraz o nowej trasie koncertowej.

  Dwa tygodnie temu Beata ze swoim zespołem wróciła z trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii. Choć była tam tylko tydzień, zagrała aż cztery duże koncerty, czym dostarczyła mieszkającej na Wyspach Polonii nie tylko świetnej zabawy, ale także wielu emocji i wzruszeń. A już 21 marca 2012 roku na półki sklepowe trafi najnowszy album Bajmu! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy divę polskiej muzyki pop Beatę Kozidrak!