Gwiazdy

17 lat temu zachwyciła swoim głosem całą Polskę. Co słychać u Eweliny Flinty?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
17 lat temu zachwyciła swoim głosem całą Polskę. Co słychać u Eweliny Flinty?

W 2002 roku pojawiła się w pierwszej edycji "Idola" i oczarowała Polskę swoim głosem z charakterystyczną chrypką. Choć w programie nie udało się jej pokonać Alicji Janosz i zajęła drugie miejsce, jej kariera zapowiadała się imponująco. W końcu kto nie znał hitów wokalistki tj. "Żałuję" czy "Nie kłam, że kochasz mnie"? Niestety po pewnym czasie Ewelina Flinta nieoczekiwanie zniknęła z mediów. Po 17 latach z przytupem jednak wraca na scenę.

Ewelina Flinta – "Idol", kariera i największe hity

Udział w "Idolu" w 2002 roku otworzył przed Eweliną Flintą wrota do wielkiej kariery. Rok później młoda wokalistka wydała już pierwszą płytę "Przeznaczenie", która zdobyła status złotej. Artystka tym samym udowodniła, że nie trzeba wygrywać programu, by robić to, co kocha się najbardziej i to z wielskim sukcesem. W 2005 roku Flinta zaprezentowała równie udany, drugi album, "Nie znasz mnie", a w 2008 roku nagrała przebój z Łukaszem Zagrobelnym "Nie kłam, że kochasz mnie".

Potem Ewelina zwolniła tempo. Dopiero w 2015 roku pojawiły się informacje o powrocie wokalistki do branży muzycznej. - Doszłam do takiego momentu, kiedy miałam ochotę po prostu się schować. Potrzebowałam odpocząć od show-biznesu i nabrać do niego dystansu. Teraz, po tylu latach obserwacji, jak to wygląda z boku, czuję się dużo mądrzejsza. Mimo że nie pojawił się nowy album, cały czas grałam koncerty, więc kontakt z publicznością trwał nieprzerwanie - powiedziała.

Jednak i wtedy artystka nie zrealizowała swoich zamierzeń. Teraz ma się to zmienić.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Ewelina Flinta wraca po 17 latach – kiedy nowa płyta?

Po 17 latach od premiery ostatniego krążka, Ewelina Flinta zapowiada nowy materiał. Choć artystka nie zdradza jeszcze szczegółów dotyczących albumu, wszystkich fanów zaprasza na swój prapremierowy koncert, który odbędzie się 2 sierpnia w Kinokawiarni Stacja Falenica w Warszawie.

Płyty jeszcze nie ma. Praca trwa. Trzeba jeszcze wiele dźwięków nagrać. Utwory są natomiast zaaranżowane, dlatego możemy zagrać ten koncert

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Blawicki/East News, Instagram: @ewelina_flinta

Pozostałe wiadomości