Gwiazdy

Ewa Gawryluk łamie tabu dotyczące dbania o urodę. "Nie wstydzę się, bo nie ma czego"

Gwiazdy

Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk zachwyca urodą i figurą, której mogłyby pozazdrościć jej nawet młodsze koleżanki z branży. Aktorka jest jedną z tych kobiet, dla których czas się zatrzymał. Co robi, aby osiągnąć takie efekty? Czy mąż jest o nią zazdrosny?

Ewa Gawryluk o diecie i ćwiczeniach

Ewa Gawryluk to kobieta, której szczupła sylwetka i piękna twarz niezmiennie zachwyca wiele osób. Aż trudno uwierzyć, że aktorka w tym roku skończy 54 lata. O sekret jej urody zapytał dziennikarz "Super Expressu".

- Niczego spektakularnego nie robię. Na proporcje ciała nie mam żadnego wpływu, bo urodziłam się z takim, a nie innym "zaprogramowaniem" wzrostu i długości kończyn. A jeśli chodzi o to, nad czym staram się pracować, to zwracanie uwagi na to, co jem - przyznała aktorka.

Ewa Gwaryluk dodała także, że nie pije alkoholu, nie pali papierosów, unika cukru oraz tłuszczów zwierzęcych. Nie ulega również modom dietetycznym i do zdrowego stylu życia namawia całą rodzinę.

- Do tego dochodzi ruch. Staram się nie uciekać od wysiłku fizycznego, ale nie jestem typem sportowca. Lenię się, jak zapewne większość z nas i nie chce mi się pewnych rzeczy zrobić - wyjawiła artystka.

Ewa Gawryluk o medycynie estetycznej

Ewa Gawryluk przyznała, że korzysta również z dobrodziejstw medycyny estetycznej. - Dbam o swoją skórę i ciało. Nie wstydzę się, bo nie ma czego. Korzystam z laserów oraz mezoterapii - powiedziała, a także dodała: - Niekoniecznie trzeba od razu zmieniać rysy naszej twarzy, by poczuć się lepiej.

Od lat artystka jest związana z aktorem Waldemarem Błaszczykiem. Redaktor dziennika chciał wiedzieć, czy mąż nie jest zazdrosny o to, że Ewa pięknieje z roku na rok.

- Myślę, że jest zadowolony. To jego trzeba by było zapytać. Chociaż zawsze mówi: "Powinnaś chodzić w krótszych sukienkach", za czym nie przepadam, bo to jest po prostu niewygodne.

Aktorka przyznała także, że z wiekiem nabrała większego dystansu i już tak bardzo nie przejmuje się tym, jak wygląda. A czy czuje się bardziej sexy niż kiedyś?

- Czy ja się czuję sexy? Chyba jestem daleka od tego. Nigdy się nie czułam i nadal nie będę się czuła. Mówię o życiu osobistym. Bo jeśli chodzi o sprawy zawodowe, to oczywiście potrafię zagrać to, że jestem sexy - stwierdziła na koniec.

Zobacz wideo: Warsztat rowerowy Waldemara Błaszczyka

>>> Zobacz także:

Anna Kalczyńska adoptowała dziewczynkę. "W ten sposób mogę nieco ulżyć w jej samotnym życiu"

Agnieszka Woźniak-Starak walczy o prawa zwierząt i zdradza swoje wielkie marzenie. "To ogromna odpowiedzialność"

Ola Żebrowska walczy ze spodniami sprzed ciąży. Fani: "Takie życie, takie są realia"

Autor: Iza Dorf

Źródło: Super Express

Pozostałe wiadomości