Gwiazdy

Ewa Farna pełna energii . "Nie mamy czasu, by tracić czas"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Ewa Farna wraca z nową płytą
Ewa Farna wraca z nową płytą Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Po tym, jak fani czekali siedem lat na nową płytę piosenkarki, Ewa Farna wraca z nowym krążkiem "Umami". Dlaczego kazała na niego czekać tak długo i czym dla wokalistki jest "umami"? Opowiedziała w rozmowie z prezenterami Dzień Dobry TVN.

Ewa Farna - o czym jest nowa płyta "Umami"?

Siedem lat po premierze albumu "Inna" Ewa Farna powraca z nową płytą.  "Umami" jest projektem wyjątkowym, już sam tytuł jest Intrygujący i wieloznaczny, nawiązuje m.in. do piątego, zdefiniowanego przez naukowców smaku, a artystka nadaje mu dodatkowo osobistego znaczenia.

- Ta płyta jest taka pełna trochę świadomości, trochę kobiecości. Bo "umami" to jest piąty smak, który podkreśla wszystkie inne smaki, a dla mnie macierzyństwo jest takim piątym smakiem życia - mówi Farna.

Macierzyństwo Ewy Farnej

Piosenkarka nie ukrywa, że radość z macierzyństwa i dojrzałość, jakie ono ze sobą przyniosło, jest inspirujące, ale i niezwykle trudne.

- To jest "brutalny hardcore". Każdy, kto ma dzieci, to pewnie wie, jak jest, ale jest to przepiękne. To jest świadoma decyzja, świadomy wybór. Ja zawsze chciałam mieć rodzinę. Ogromnie się też cieszę, że to muzyczne dziecko udało mi się zrobić pomiędzy tymi dwoma prawdziwymi - śmieje się piosenkarka.

Ewa Farna zaprosiła do projektu także inne gwiazdy, między innymi Mery Spolsky, Mikołaja Trybulca, Sarsę, Magdę Wójcik, czy Margaret, bo "Umami" to nie tylko zwykła płyta, to projekt, w którym oprócz piosenek artystka nagrała podcasty z bardzo mocnymi i ważnymi przekazami.

- Śpiewam o ciele, o sztuce mówienia "nie" i jakiejś drodze do szczęścia i popatrzeniu na sprawy trochę inaczej - wyjaśnia Ewa Farna.

Na scenie Dzień Dobry TVN Ewa Farna zaśpiewała niezwykle energetyzujący singiel, promujący album. W utworze "Na skróty" artystka w ironiczny i zabawny sposób opowiada o naszym "biegu na czas", posłuchajcie.

Ewa Farna w piosence „Na skróty”
Ewa Farna w piosence „Na skróty” Źródło: Dzień Dobry TVN

W utworze " Na skróty" artystka w ironiczny i zabawny sposób opowiada o naszym "biegu na czas".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości