Ewa Farna o ciąży. Jak się czuje? "Mam takie szczęście"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Nowy rozdział Ewy Farnej
Nowy rozdział Ewy Farnej Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Ewa Farna rozpoczyna nowy etap w życiu. Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka, a lada moment światło dzienne ujrzy jej nowa płyta. Jak się czuje w ciąży? Czego możemy się spodziewać po krążku? O tym piosenkarka opowiedziała w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, reporterką Dzień Dobry TVN.

Ewa Farna o nowej płycie i ciąży

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych wokalistek, która spełnia się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jakiś czas temu ogłosiła tracklistę swojej nowej płyty pt. "Umami" i przy okazji poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską zdradziła, jak udaje jej się pogodzić te dwie kwestie.

Wydaję płytę po 7 latach. Ta płyta powstawała bardzo długo, a intensywnie – ostatnie dwa lata. Teraz jest wszystko prawie gotowe, więc to nie jest tak, że teraz jest najtrudniej, by pogodzić to wszystko. Tak naprawdę cieszę się, że zdążyłam przed drugim dzieckiem zrobić to "płytowe dziecko", bo z dwójką dzieci pewnie będzie jeszcze intensywniej

- Uwielbiam swoje piosenki od "Cicho" przez "Ewakuację". Naprawdę lubię je śpiewać. Natomiast to są inne emocje. (...) To była buntownicza 15-letnia Ewa, która jest gdzieś teraz w innym miejscu i potrzebuje się z niektórych emocji wyśpiewać, więc cieszę się, że udało mi się przejść katharsis - dodała.

Ciężarna wokalistka przyznała też, że w ciąży czuje się świetnie. - Mam takie szczęście, że dla mnie to jest miły i błogosławiony stan. Oczywiście są kobiety, które nie mają tak i nigdy nie wiemy, jak będziemy przechodzić przez takie intensywne, inne stany w życiu - zauważyła w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN.

Ewa Farna - "Umami"

O singlu "Ciało" Ewy Farnej rozpisywały się wszystkie media. Wokalistka poruszyła w nim bowiem ważny temat, czyli akceptację własnego ciała. Czy cała płyta również niesie za sobą podobne przesłanie?

Jest taka fajna piosenka, którą napisałam z Mery Spolsky i tam nawet jest taki wersik – zdradzę Wam za nim płyta się pojawi – "Na chodniku w październiku płakać na plakat chce, gdy kobietom niewygodnie ciągle usta w gorze mieć". I to jest taki touch, który kto chce, to zrozumie

Czym dla wokalistki jest "Umami"? Czy lubi brać udział w sesjach zdjęciowych? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości