Małgorzata Socha wyprawiła córce bajkowe urodziny. Natalia Kukulska: "Bunia jest cukierkiem do schrupania!"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Małgorzata socha na planie Dzień Dobry TVN

Małgorzata Socha zorganizowała przyjęcie z okazji piątych urodzin córki. W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcia z imprezy. W komentarzach gwiazdy ochoczo składały życzenia solenizantce. "Najlepszego dla małego słodziaczka!" - napisała aktorka Anna Powierza.

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski są rodzicami trójki pociech: Zofii, Stanisława i Barbary. Ostatnia z ich córek obchodziła ostatnio piąte urodziny, a aktorka z tej okazji wyprawiła jej przyjęcie w sali zabaw. Zdjęciami z wydarzenia podzieliła się z fanami. Dzięki temu widzimy, że impreza była utrzymana w iście bajkowym klimacie, a tort dla solenizantki to prawdziwe, słodkie dzieło sztuki.

Aktorka zanana z dystansu do siebie nie omieszkała zamieścić też fotografii, które ukazują, jak się wygłupia i świetnie bawi. Na jednej z nich dostrzeżmy 5-letnią Basię. Natomiast gwiazda - w trosce o bezpieczeństwo córki - zblurowała jej twarz.

Zobacz wideo: Zabawy z dziećmi

Zabawy z dziećmi

Kreatywne zabawy dla dzieci
Kreatywne zabawy dla dzieciDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Małgorzata Socha złożyła córce życzenia. Gwiazdy komentują

Do serii zdjęć popularna aktorka dodała urzekający opis. Dumna mama złożyła bowiem publicznie życzenia Basi i powróciła wspomnieniami do momentu jej narodzin.  

Styczeń jest u nas zawsze gorący. 5 lat temu przyszedł najsłodszy (i najbardziej lubiący słodycze) członek naszej rodziny. Z czarnymi włosami i czekoladowymi oczami. I tak jest dzień w dzień. Kochany słodki Cukiereczku wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 5 urodzin

Zobacz wideo: Małgorzata Socha o przyjaźniach w show-biznesie

Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesie
Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesie Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesie Źródło: Dzień Dobry TVN

Pod urodzinowym postem posypały się liczne życzenia od gwiazd.

- Bunia jest cukierkiem do schrupania!… więc… i jeszcze jeden i jeszcze raz… sto lat….niech żyje nam! Ps. zdjęcia pierwsza klasa! - napisała Natalia Kukulska. - Najlepszego dla małego słodziaczka! - dodała Anna Powierza. - Najlepsze życzenia! - skomentowała Kasia Ankudowicz.

My również przyłączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości