Alert w domu Moniki Mrozowskiej z powodu studniówki córki. "Możliwe przypadki wścieklizny"

Autor:
Justyna
Piąsta
Monika Mrozowska

Jeszcze do niedawna Monika Mrozowska relacjonowała w mediach społecznościowych emocjonujące przygotowania do studniówki swojej najstarszej córki. Karolina miała już nawet wybraną kreację, ale niestety, sukienka będzie musiała poczekać w szafie. Aktorka zdradziła dlaczego.

Córka Moniki Mrozowskiej szykowała się do studniówki

Najstarsza z pociech Moniki Mrozowskiej, Karolina, w tym roku będzie przystępować do matury. Przed egzaminami zwykle odbywają się uroczyste bale, jednak z powodu pandemii i wzrastającej liczby zakażeń koronawirusem, w niektórych szkołach studniówki są odwoływane lub przekładane.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Aktorka poinformowała, że jej córka będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, ponieważ uroczystość nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Opublikowała na ten temat wpis na Instagramie.

- ALERT! Studniówka przeniesiona na marzec Propozycja zmiany nazwy na Trzydziestodniówkę. W ciągu najbliższych 2 miesięcy silne emocje. Możliwe utrudnienia komunikacyjne z rodziną. Przerw w dostawie posiłków nie przewidujemy. Zabezpiecz sukienkę/garnitur, bo jednak jeszcze może się przydać. Jeśli studniówka nie odbędzie się w marcu, możliwe przypadki wścieklizny u maturzystów oraz lokalne podtopienia ze względu na ilość wylanych łez. Utrzymywanie w zamknięciu nic nie pomoże. Zabezpiecz wolno stojące rzeczy. Talerze… przede wszystkim… - napisała Mrozowska.

Studniówki w czasie pandemii

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zaniepokojeni internauci dopytują, dlaczego bal został przełożony na marzec. Mrozowska odpowiedziała: "Bo teraz się boją".

Nie ma też pewności, że za półtora miesiąca uda się zorganizować studniówkę. - Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie. Zobaczymy, co powiedzą w marcu - przyznała aktorka.

Fani trzymają kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło. - "U mojego syna też jedna wielka niewiadoma. Powodzenia", "Bale karnawałowe się odbywają, a studniówki nie robią? Mam nadzieję, że jeszcze się ułoży", "Będzie dobrze", "Wiem, co czujecie", "Jest jeszcze szansa, że się odbędzie" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości