Małgorzata Socha bez tabu o macierzyństwie. Fani: "Siadasz i dociera do ciebie, że nie ma powrotu"

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Małgorzata Socha opublikowała w mediach społecznościach zabawne zdjęcie i nawiązała do problemu wielu rodziców. Znacie ten moment, gdy wchodzicie wieczorem do pokoju swojej pociechy a tam ogromny bałagan? Ilość lalek, klocków i książeczek leżących na podłodze czasami może przytłoczyć.

Małgorzata Socha – macierzyństwo bez tabu

Małgorzata Socha bez ogródek pokazuje w sieci prawdziwy obraz macierzyństwa. Aktorka dzieli się z fanami nie tylko błogimi chwilami spędzonymi z rodziną, czy ciekawymi ujęciami z jej planów filmowych, ale publikuje także posty związane z codziennymi obowiązkami, z którymi, jak każdy musi się mierzyć. Niedawno gwiazda opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie z pokoju zagruzowanego zabawkami. Jak przyznała, na samą myśl o sprzątaniu jest jej ciężko zebrać się do pracy. Nadeszła jednak najwyższa pora na jesienne porządki.

Czujecie się czasem przytłoczeni?? Ja dzisiaj tak mam próbuję zrobić jesienne porządki
 - czytamy. 

Fani komentują zdjęcie

Pod postem Małgorzaty pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że sami zmagają się z podobnymi problemami. Wieczorne sprzątanie dziecięcych zabawek bywa dla nich męczące i uciążliwe, szczególnie w momencie, gdy wszystkie gadżety leżą na podłodze. Co więcej, internauci zwrócili uwagę także na porozbierane lalki i dodali, że obecnie wiele małych dzieci przechodzi przez etap ciekawości i rozbierania zabawek. - "Najgorszy moment. Siadasz w połowie sprzątania i dociera do Ciebie, ze już nie ma odwrotu, a przed Tobą jeszcze cała podłoga zabawek", "Fascynujący jest etap rozbierania lalek, u nas też wszystkie w negliżu", "Oj znana sytuacja. Jak mam już oczy przebodźcowane, to wpadam z czarnym worem i nie ma litości" - pisali fani.

Zobacz wideo:

DD_20211010_Rodzicielstwo_REP
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości to szczególna propozycja dla matek i ojców, którzy pragną towarzyszyć dziecku na każdym etapie jego dorastania, uważnie wsłuchiwać się w jego potrzeby i odpowiadać na nie w rozważny sposób. Jak stosować te zasady w życiu codziennym?
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości