Gwiazdy

Ellie Goulding i jej kontrowersyjna dieta. W czym tkwi tajemnica szczupłej figury piosenkarki?

Gwiazdy

Ellie Goulding może się pochwalić świetna figurą. Piosenkarka przyznała ostatnio, że aby utrzymać szczupłą sylwetkę, stosuję specjalną dietę. Gwiazda pości przez 40 godzin, przyjmując jedynie duże ilości płynów. Jest przekonana, że taka głodówka dobrze robi jej organizmowi.

Ellie Goulding pości przez 40 godzin

Ellie Goulding podzieliła się sekretem swojej diety, który może szokować. Okazuje się, że wokalistka jest zwolenniczką stosowania tymczasowych postów. W jej przypadku oznacza to, że przez 40 godzin nie spożywa żadnych pokarmów, czego mogą nie pochwalać dietetycy.

Robię to bardzo bezpiecznie, dzień przed i dzień po spożywając pożywne posiłki. Podczas postu piję wysokiej jakoś elektrolity oraz dużo wody (plus kawę i herbatę). Poszczenie jest bezpieczne i korzystne, chyba że jesteś cukrzykiem lub poważne problemy zdrowotne

- przekonywała piosenkarka podczas jednego z wywiadów. jej zdaniem, dzięki temu poprawia się m.in. praca układu pokarmowego.

Gwiazda zdradziła, że zaczynała od 12-godzinnego postu. Stopniowo dokładała czas, aż doszła do prawie 2 dni bez jedzenia.

Kontrowersyjna dieta Ellie Goulding

Kilka lat temu Ellie Goulding pochwaliła się swoją nową, szczuplejszą sylwetką. Na co dzień wokalistka często pokazuje na swoim Instagramie, jak dba o formę. Wokalistka biega, ćwiczy na siłowni, a nawet uprawia boks, promując aktywny tryb życia.

Wielu osobom nie spodobało się więc, że piosenkarka mając duży wpływ na swoich fanów, zachwala restrykcyjną dietę. Jedna z obserwatorek na Twitterze zapytała, czy naprawdę uważa, że dawanie takich rad jest dobrym pomysłem.

Sama miała anoreksję, gdy byłam młodsza i to, co widzę, przyprawia mnie o mdłości. To nie jest normalne!

- napisała fanka, wrzucając zdjęcie z nagłówkiem z wywiadu piosenkarki.

Pod tweetem zrodziła się prawdziwa dyskusja. Sama Ellie napisała, że wcale nie doradzała nikomu poszczenia, a jedynie opowiedziała, jak to wygląda u niej.

Robię to w bezpieczny sposób i jestem niewiarygodnie wysportowana i zdrowa

- podkreśliła piosenkarka.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości