Gwiazdy

Edyta Pazura opublikowała zaskakujące zdjęcie. "Przedstawiam Wam moją najstarszą córkę w męskiej skórze"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/EastNews

Edyta Pazura spełnia się jako żona oraz mama trójki dzieci. Co jakiś czas w sieci dzieli się rodzinnymi zdjęciami i pokazuje fanom niesamowitą siłę genów. Jak się okazuje, maluchy to skóra zdjęta z taty. Wszelkie wątpliwości rozwiało jedna fotografia Cezarego z czasów dzieciństwa. Co na to fani?

Edyta Pazura o sile genów

Edyta Pazura i Cezary Pazura od 12 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się trójki wspaniałych dzieci: Amelii, Antoniego oraz Rity. W mediach społecznościowych zarówno dumna mama, jak i tata dzielą się rodzinnymi kadrami i zdradzają nieco ciekawostek z życia prywatnego. Po ostatnim poście aktora, na którym to pozował ze swoimi pociechami, fani jednogłośnie przyznali, że gromadka dzieci to skóra zdjęta z Cezarego. Rację przyznała im także sama Edyta.

- Czekam na dziecko podobne do mnie - napisała pod zdjęciem.

Ten komentarz szybko dostrzegły media, które na podstawie jednej wypowiedzi zasugerowały, że być może Edyta wraz z ukochanym będzie starać się o jeszcze jedno dziecko. Plotki te gwiazda zdementowała w instagramowej relacji, zwracając się bezpośrednio do męża.

- Sorry kochanie, ten bar już spłonął. Zamknęłam interes – stwierdziła żartobliwie.

Cezary Pazura jako dziecko

Post Cezarego zmotywował Edytę do poruszenia kwestii rodzinnych genów. Mama trójki maluchów zdecydowała się opublikować na Instagramie zdjęcie małego Czarka, by podkreślić uderzająca siłę podobieństwa dzieci do ojca.

Przedstawiam Wam moją najstarszą córkę w męskiej skórze- czyli… Cezary Pazura

- podpisała archiwalną fotografię.

Post ten bardzo szybko dostrzegli fani, który pod zdjęciem pozostawili wiele komentarzy. Jak przyznali, w długich włosach mały Cezary wyglądałbym jak kopia Amelki.

- Dodajemy długie włosy i wypisz wymaluj Amelka. Tak naprawdę, to Wy oboje też jesteście do siebie podobni. Genów nie oszukasz - czytamy.

Cezary Pazura od 5 lat prowadzi kanał na YouTube: Dostałem już trzy Oscary od moich fanów

Zobacz także:

Cezary Pazura pomaga teściowej w domu. "Lubię się wyciągnąć na kanapie, ale czułbym się jak obrus"

Cezary Pazura opublikował urocze zdjęcie z córką i synem. Żona: "Czekam na dziecko podobne do mnie"

Pazura, Żmuda Trzebiatowska, Piróg, Lewandowscy i inni. Gdzie gwiazdy spędzały majówkę?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości