Gwiazdy

Edyta Górniak wydała wzruszającą piosenkę. O czym śpiewa?

Gwiazdy

Edyta Górniak

Edyta Górniak uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Niedawno artystka pochwaliła się w sieci nowym singlem "Too late". Wzruszający utwór zachwycił internautów. Najpiękniejsze co słyszałam.- komentowali. O czym śpiewa gwiazda polskiej sceny muzycznej?

Edyta Górniak – "Too late" niespodzianką dla fanów

Edyta Górniak to niezaprzeczalnie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka od wielu lat zachwyca fanów swoim niesamowitym talentem i czterooktawową skalą głosu. Choć polska Whitney Houston swój muzyczny debiut miała w 1986 roku, wciąż zaskakuje fanów nowym materiałem. Na przestrzeni lat wokalistka wydała siedem albumów studyjnych, na których znalazły się wielkie przeboje. Mimo pandemii diva nie zwalnia tempa. Niedawno pochwaliła się nowym singlem "Too late". Internauci nie kryli wzruszenia.

Edyta Górniak wydała nową piosenkę "Too late"

Edyta Górniak aktywnie działa nie tylko w mediach społecznościowych, ale także w branży muzycznej. Kolejny lockdown nie zatrzymał gwiazdy. Tuż przed zakończeniem listopada artystka nieoczekiwanie poinformowała swoich fanów, że wydała nowy singiel. Na Instagramie opublikowała post i pochwaliła się utworem "Too Late". Jak się okazuje, nowa piosenka jest zapowiedzią nadchodzącego krążka. Co więcej, utwór powstał w międzynarodowym składzie. Artystka do współpracy zaproszona została przez amerykańskich twórców i producentów, Jareda Sciullo i Rizzi Mayers.

O czym jest nowa piosenka? Utwór "Too Late" to przepełniona emocjami ballada, która chwyta za serce. Choć od wydania minęło niewiele czasu, zachwyceni fani już licznie komentują dokonania gwiazdy.

Ty jesteś stworzona do śpiewania takich emocjonalnych kawałków

- czytamy.

Zobacz także:

Jaki podkład wybrać? Makijażystka zdradziła, który jest najlepszy pod maseczkę

Znany muzyk ujawnił swoją orientację. Wokalista dokonał coming outu

Andrew Ridgeley z Wham! wspomina "Last Christmas"- świąteczny hit wszechczasów. "Ma świetną melodię i naprawdę przywodzi na myśl Boże Narodzenie"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości