Gwiazdy

Cameron Diaz stworzyła wegańską markę win. "Poznawanie procesu jego tworzenia sprawiło mi wiele radości"

Gwiazdy

Cameron Diaz wraz ze swoją przyjaciółką wprowadziła na rynek wegańską markę win. Asortyment na razie obejmuje dwa rodzaje trunku: biały hiszpański i różowy francuski. O pracy nad własną marką aktorka opowiedziała w mediach społecznościowych.

Cameron Diaz i jej marka

Cameron Diaz przyznaje, że uwielbia pić wino, zwłaszcza w czasie pogaduszek z koleżankami. Pewnego dnia wraz z przyjaciółką Katherine Power wpadły na pomysł, że mogłyby same wyprodukować trunek, który w stu procentach będzie odpowiadał ich upodobaniom. Nad projektem pracowały od wiosny 2018 roku i - jak wspominają - bardzo przyłożyły się do tego, aby poznać techniki tworzenia tego szlachetnego napoju. Nie ukrywają, że wiele informacji było dla nich ogromnym zaskoczeniem, na przykład to, że niektórzy producenci dodają barwniki i cukier.

Większość win nie jest produkowana z ekologicznych winogron i można nimi manipulować przy użyciu ponad 70 dodatków. To całkowicie zmieniło sposób, w jaki o tym myślałyśmy

- przyznała aktorka.

Postanowiła to zmienić i wyprodukować wino z organicznych winogron. W tym celu razem z przyjaciółką nawiązały współpracę z ekologicznymi winnicami, w których nie wykorzystuje się pestycydów.

Cameron Diaz wyprodukowała Avaline

Po dwóch latach Cameron Diaz i Katherine Power wypuściły własną markę, którą nazwały Avaline.

Stworzenie czystego wina pełnego naturalnej dobroci i wolnego od dziesiątek niechcianych i nieujawnionych dodatków pomaga mi znaleźć równowagę, gdy piję kieliszek. To wino w najczystszej postaci, stworzone dla tych, którzy czerpią przyjemność z całego życia i zrelaksowanego podejścia do dobrego samopoczucia

- pochwaliła się gwiazda.

Butelkę wina można kupić za 24 dolary. Dostępne są za pośrednictwem Internetu i u wybranych handlowców detalicznych w Stanach Zjednoczonych.

>>> Zobacz także:

Naga Lara Gessler na ulicach Warszawy. Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji ciążowej

Joanna Koroniewska pokazuje zdjęcia w bikini. "Wiem, jak wyglądam i najważniejsze, że ja taką siebie lubię"

Daria Widawska przeszła na dietę Adele. "Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję". Ile aktorka już schudła?

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości