Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub. „Tak, jesteśmy szczęśliwi!”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Borys Szyc opublikował na swoim profilu instagramowym zdjęcia ze ślubu z ciężarną partnerką i zdradził płeć dziecka. Para powiedziała sobie TAK w jednym z najbardziej romantycznych i tajemniczych miejsc na świecie.

Tajemnicza wyspa

Borys Szyc o ślubie z Justyną Nagłowską poinformował na swoim koncie na Instagramie.

- Powiedzieliśmy sobie TAK – napisał aktor i opublikował zdjęcia z zaślubin oznaczając się w miejscu Es Vedrá.

Es Vedrá to maleńka hiszpańska wyspa, która jest uważana za jedno z najbardziej magicznych miejsc na świecie. Dochodzi na niej do niezwykłych zjawisk fizycznych, które zakłócają pracę kompasów, telefonów komórkowych i urządzeń elektrycznych. Jest to trzecie miejsce na Ziemi, które emituje tak silne pole magnetyczne!

Aktor zdradza płeć dziecka

Publikując zdjęcia z widokiem na Es Vedrá, Borys Szyc rozwiał nie tylko krążące plotki na temat ślubu. Zdradził też płeć dziecka, które niebawem urodzi jego żona.

Tak, będziemy mieli syna

– napisał.

Aktor zostanie ojcem drugi raz. Ze związku z Anną Bareją ma córkę Sonię.

„To był dobry rok”

Borys Szyc przyznał we wpisie, że był to dla niego wyjątkowy i bardzo dobry rok. Swoich fanów zapytał czy oglądali komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”.

- "Yes Man". Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany. Trzeba odwagi, by zmieniać swoje życie - przyznał aktor.

To właśnie odwagi w Nowym Roku Borys Szyc życzył wszystkim, którzy obserwują jego profil na Instagramie i nawiązał do zmian, które zaszły w jego życiu na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany

– napisał.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska

Borys Michał Szyc urodził się 4 września 1978 w Łodzi jako Borys Michalak. Polski aktor teatralny i filmowy swoją popularność zawdzięcza m.in. rolom w filmach Kingsajz, Pianista, Vinci czy Magiczne drzewo. Ostatnio możemy oglądać go w "Zimnej wojnie" czy "Piłsudskim", gdzie jest odtwórcą tytułowej roli. Na swoim koncie ma wiele nagród filmowych i teatralnych.

Czytaj także >> Świat pokochał Borysa Szyca!

O aktorze było głośno również z powodu jego problemów z alkoholem. W 2008 roku stracił na dwa lata prawo jazdy za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Od lat publicznie opowiada o swoich zmaganiach z chorobą i życiu w trzeźwości. W walce z alkoholizmem wspierać go miała właśnie żona, Justyna Nagłowska. Wspólnie uczęszczali na terapię.

Czytaj także >> Borys Szyc świętuje urodziny i nawiązuje do walki z alkoholizmem

Nagłowska ma 38 lat i jest dziennikarką oraz reżyserką z wykształcenia i współwłaścicielką marki odzieżowej. Z Borysem Szycem poznała się na planie Teatru Telewizji.

Czytaj także

Justyna Nagłowska o walce z depresją - "Wstałam z kolan"

Borys Szyc o swoim ślubie i Oscarach!

Borys Szyc w roli Józefa Piłsudskiego!

Autor: Aleksandra Pietrzak

Pozostałe wiadomości