Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska spodziewają się dziecka! 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pozują do zdjęcia na Instagramie

Fot. instagram.com/borys.szyc

Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska spodziewają się dziecka! 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pozują do zdjęcia na Instagramie

Fot. instagram.com/borys.szyc

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wkrótce zostaną rodzicami. Aktor właśnie opublikował zdjęcie, na którym czule obejmuje brzuszek swojej ukochanej. Post zamieściła również przyszła mama. Oboje przyznają, że z "nadbagażem" podróżują od wakacji. 

Zarówno Borys Szyc, jak i Justyna Nagłowska podzielili się ze światem radosną nowiną za pomocą mediów społecznościowych.  Oboje opublikowali na swoich kontach instagramowych posty z informacją o tym, że już niebawem ich rodzina się powiększy. Oboje nie kryją swojego szczęścia. 

Borys Szyc zostanie ojcem! 

Przed kilkoma dniami pisaliśmy o tym, że Justyna Nagłowska i Borys Szyc planują ślub, a dziś świat obiegła informacja, że para spodziewa się dziecka! Borys Szyc zamieścił wzruszający opis pod zdjęciem, na którym obejmuje brzuszek Justyny.  Pod postem napisał: 

Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż :))) #wakacje #wetroje #newkid #sienarobiło #szczęście #bedzienaswiecej #kid

Fani nie szczędzą ciepłych słów:

  • Super. Gratulacje. Dużo zdrowia dla rodzinki 
  • Wooooow 💪🎉gratulacje !!! Tylko zdrowia❤️
  • spaniała wiadomość , gratulacje ❤️!!!

Justyna Nagłowska spodziewa się dziecka! 

Również Justyna Nagłowska zamieściła post, w którym dzieli się ze światem swoim szczęściem. Zdradza w nim, że to od tych wakacji podróżują z "nadbagażem". Justyna pod zdjęciem napisała:

Od tych wakacji zaczęliśmy podróżować z nadbagażem. Coraz większym i już przez nas ukochanym nadbagażem... ! 😍☺️❤️🤰🏼#rodzice #szczęście #dobro #razem #dzidziuś #miłość

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są parą od 6 lat. Pod koniec 2018 roku postanowili się zaręczyć. Para planuje dyskretny ślub. 

>>> Zobacz też: 

Zobacz film: Borys Szyc i Justyna Nagłowska wspierają adopcje. Źródło: Dzień Dobry TVN. 


Co sądzisz o tym artykule?
66
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0