Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska biorą ślub! 

Justyna Nagłowska i Borys Szyc pokazują tęczę

Fot. Instagram.com/jus_naglowska

Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska biorą ślub! 

Justyna Nagłowska i Borys Szyc pokazują tęczę

Fot. Instagram.com/jus_naglowska

Borys Szyc oświadczył się Justynie Nagłowskiej pod koniec 2018 roku. Tą radosną nowiną para podzieliła się w Nowy Rok. Oboje opublikowali posty na swoich instagramowych kontach. Teraz nadszedł czas na ślub. Wybranka Borysa potwierdziła, że ślub będzie skromny. 

Na początku tego roku Borys Szyc i Justyna Nagłowska obwieścili światu, że mają w planach resztę życia spędzić razem. Oboje opublikowali posty, w których poinformowali o zaręczynach i opowiedzieli o swoich uczuciach. Borys Szyc napisał:

Stało się... Powiedziała „tak”... she said YES. Parę dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą... Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho... #zaręczyny #tak #alesienarobiło

Justyna Nagłowska również opublikowała post, w którym opisała uczucia towarzyszące jej w tym szczególnym czasie. Narzeczona Borysa Szyca napisała:

Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie czy zostanę jego żoną...! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. Kochajcie się #narzeczonapara #zareczyny #bedezona #isaidyes #narzeczona #love #narzeczony #miłość #happy #kochamgo

Justyna Nagłowska planuje ślub z Borysem Szycem 

W ostatnim czasie Justyna Nagłowska udzieliła wywiadu dla tygodnika Gala. Padło również pytanie o ślub. Justyna wyznała:

 Ślub będzie, ale intymny i tylko nasz

Justyna wyznaje zasadę, że ślub jest dla niej bardzo intymnym przeżyciem, związanym tylko z dwójką zainteresowanych osób.

Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: „Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca”. Tylko tyle i aż tyle

- czytamy w Gali. 

Ślub Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej będzie skromny

Borys Szyc i Justyna Nagłowska nie planują wystawnego przyjęcia. Wystawnego przyjęcia nie będzie. Nie ma w planach hucznej zabawy, tortu oraz zabawy do białego rana. Przyszła żona Borysa Szyca wyznała w wywiadzie, że:

Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort – w ogóle nie! 

Data i miejsce ślubu utrzymywane jest w tajemnicy. O tym, że nie będzie to publiczne wydarzenie, Borys Szyc wspominał podczas wywiadu, którego udzielił dla Dzień Dobry TVN. 

Kim jest Justyna Nagłowska?

Justyna Nagłowska jest dziennikarką i polonistką, a prywatnie mamą dwóch córek: Frani i Stefanii. Kilka lat temu związała się z Borysem Szycem. Para zaręczyła się pod koniec 2018 roku. W Travel Channel Poland możemy oglądać jej program „Mój przewodnik po…”. Justyna Nagłowska.

Zobacz wyjątkowy wywiad Mateusza Hładkiego z Justyną Nagłowską: Justyna Nagłowska o walce z depresją - "Wstałam z kolan"


>>> Zobacz też: 

Borys Szyc o swoim ślubie. Zobacz wideo:

Zobacz film: Borys Szyc o swoim ślubie. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
57
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0