Gwiazdy

Angelina Jolie – co daje jej wewnętrzny spokój? [WYWIAD]

Gwiazdy

Angelina Jolie – co daje jej wewnętrzny spokój? [WYWIAD]

Dziś w studiu Dzień Dobry TVN gościła Anna Wendzikowska, która opowiedziała o filmach z udziałem Angeliny Jolie. Które z nich wspomina najlepiej? 

Już 18 października do polskich kin trafia druga część filmu „Czarownica”, gdzie w tytułową rolę wciela się Angelina Jolie. O tym i innych filmach z udziałem światowej aktorki opowiedziała Anna Wendzikowska.

Oskarowa rola Angeliny

Jednym z filmów, który głęboko zapadł w pamięci, był hit „Przerwana lekcja muzyki”, za który Angelina otrzymała Oskara, za rolę drugoplanową. Jak przyznała Anna, postać bohaterki była spójna z dotychczasowym zachowaniem aktorki.

Ona była taka mroczna. Dużo mówiła o tym, że się okaleczała, że była w młodości nieakceptowana przez rówieśników, że była wyśmiewana, że jest za chuda.

- przyznała dziennikarka. 

Jak Angelina Jolie wybiera role?

Aktorka przyznała, że zawsze robiła filmy, jakie chciała. Nigdy się nie zastanawiała, czy jej role zostaną docenione.

Chce naturalnie, żeby moje filmy podobały się widzom, ale krytycy mnie wspierali, potem krytykowali, więc starałam się zawsze robić to, co kocham, tak jak mi się podoba.

- powiedziała aktorka. 

Co aktorce daje wewnętrzny spokój?

Angelina zdradziła, że spokój wewnętrzny daje jej bycie matką. Aktorka jest spokojna, kiedy wie, że jej dzieci są zdrowe i szczęśliwe.

Kiedy kładę je wieczorem do łóżka, wtedy czuje wewnętrzny spokój.

- dodała. 

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
83
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0