Gwiazdy

Anja Rubik na premierze „Obywatel Jones” pojawiła się z partnerem. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Gwiazdy

Anja Rubik na premierze „Obywatel Jones” pojawiła się z partnerem. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Modelka pojawiła się na oficjalnej premierze filmu „Obywatel Jones”. Nie była jednak sama. Kim jest przystojny mężczyzna, który pozował z modelką na ściankach? W studiu Dzień Dobry TVN wyjaśniła to Agnieszka Jastrzębska. 

W tym tygodniu odbyła się premiera filmu „Obywatel Jones”. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd a wśród nich Anja Rubik. Modelka pozowała na ściance w towarzystwie przystojnego bruneta.

Anja Rubik ma nowego partnera?

Modelka dba o swoją prywatność i nie chwali się w mediach życiem uczuciowym. Ostatnio Anja udzielając wywiadu dla „Vivy!”, zdradziła, że spotyka się z mężczyzną, ale na razie ich reakcji nie można jeszcze nazwać związkiem. Czyżby mężczyzna, z którym pojawiła się na premierze filmu, był tym, o którym opowiadała podczas wywiadu?

Domem nazywam wyłącznie miejsce, gdzie była ta druga osoba, z którą dzieliłam życie. W tej chwili spotykam się z kimś, ale jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Więc brakuje mi domu, do którego zawsze się wraca, gdziekolwiek jesteś.

 – podkreślała Anja.

Kim jest przystojny mężczyzna?

Agnieszka Jastrzębska zdradziła, że mężczyzna, który pojawił się u boku modelki to Szymon Komasa, brat bliźniak Mary Komasy, z którą przyjaźni się Anja. Czyżby para była w związku? Na ten temat jeszcze nic nie wiadomo, jednak spojrzenia Anji i Szymona mogą wiele sugerować. 

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
72
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0