Gwiazdy

Anthony Hopkins na dobrowolnej kwarantannie. Zobacz, jakie zajęcie znalazł sobie legendarny aktor

Gwiazdy


Anthony Hopkins to wybitny aktor filmowy i teatralny. Ostatnio w swoich mediach społecznościowych umieścił filmik, w którym opowiadał o tym, jak spędza domową izolację. Zobacz, co w odosobnieniu robi niezapomniany Hannibal Lecter z "Milczenia owiec".

Artystyczna kwarantanna

Ikona światowego kina, Anthony Hopkins przebywa obecnie w swoim domu na dobrowolnej kwarantannie. 82-letni aktor regularnie kontaktuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno opublikował wideo, w którym mówił o swojej obecnej sytuacji. Podziękował swoim wielbicielom za słowa wsparcia i wyznał, jak spędza czas w izolacji.

Dziękuję Wam za liczne komentarze i życzenia zdrowia. Jak widzicie jestem w trakcie dobrowolnej kwarantanny – mam 82 lata. Odkryłem wiele rzeczy, które mogę robić, np. gram na pianinie, spisuję wspomnienia i maluję. To moje ostatnie dzieła, robię to dla zabawy. Obawiam się, że mój kot tego nie zaakceptuje. Prawdopodobnie jest lepszym malarzem, niż ja

– żartował słynny aktor.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Day 10 of self-imposed quarantine...??‍♂️?

Post udostępniony przez Anthony Hopkins (@anthonyhopkins)

Anthony Hopkins - legenda kina

Philip Anthony Hopkins uchodzi za jednego z najwybitniejszych aktorów w historii kina. Walijczyk urodził się w 1937 roku, w Port Talbot. Karierę zaczynał od występów na scenie, jednak z czasem zaczął coraz częściej występować na wielkim ekranie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Enjoying my art studio on this quiet Sunday.

Post udostępniony przez Anthony Hopkins (@anthonyhopkins)

W ciągu swojej kariery zagrał w ponad 100 filmach, zdobył wiele nagród i wyróżnień. Jego rola Hannibala Lectera w „Milczeniu owiec ” przeszła do historii światowego kina oraz przyniosła mu statuetkę Oscara. Zasłynął również występami w takich filmach, jak: „Joe Black” , „Słaby punkt” , „Okruchy dnia”, „Tytus Andronikus”, czy „Thor”.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Kinowe hity w domowym zaciszu. Premierowy ,,Pan T.” od piątku dostępny w serwisie Player

Poezja kwarantannowa Artura Barcisia: "Lekarze nie mają leku na tego drania, dlatego siedź w domu do odwołania"

Adam Woronowicz i aktorskie wyzwanie w „Kodzie genetycznym”. „Łatwiej jest czasami kogoś skrzywdzić niż przytulić”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości