Gwiazdy

Adam Woronowicz i aktorskie wyzwanie w „Kodzie genetycznym”. „Łatwiej jest czasami kogoś skrzywdzić niż przytulić”

Gwiazdy

Adam Woronowicz i aktorskie wyzwanie w „Kodzie genetycznym”. „Łatwiej jest czasami kogoś skrzywdzić niż przytulić”

Adam Woronowicz wciela się w postać jednego z głównych bohaterów serialu „Kod genetyczny”. Jako Tomasz Skowroński musi stawić czoła wielu niełatwym doświadczeniom życiowym i zawodowym. Jakim jest to dla niego wyzwaniem - opowiedział w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Aktorskie wyzwanie

Przed nami piąty odcinek serialu „Kod genetyczny”. Widzowie poznają w nim kolejne elementy układanki w historii bohaterów, w których role wcielają się Karolina Gruszka, Maciej Musiałowski i Adam Woronowicz. Dla ostatniego z wymienionych aktorów postać dobrego Tomasza Skowrońskiego jest sporą odmianą po poprzednim czarnym charakterze z „Diagnozy”. Czy odgrywanie pozytywnego bohatera było dla niego wyzwaniem?

Łatwiej jest czasami kogoś skrzywdzić niż przytulić, niż okazać pewną empatię

- ocenił Adam Woronowicz.

Aktor z żoną ogląda kolejne odcinki „Kodu genetycznego” by zobaczyć, jak zostały one zmontowane i jak prezentują się jego koledzy i koleżanki z planu.

Czas dla rodziny

Dzięki konieczności przebywania w domu, Adam Woronowicz zyskał więcej czasu dla swojej rodziny i zdarza mu się pomagać dzieciom w nauce. Ma też okazję, by nadrobić wszystko to, na co niegdyś nie pozwalał mu napięty terminarz. Jest to również dla niego chwila na refleksję.

Dużo rzeczy do mnie dochodzi, dużo rzeczy sobie uświadamiam, w czym brałem udział, czym się zajmowałem

- wyjaśnił aktor.

Zastanawia się przy tym, czy to, co robił, rzeczywiście dawało coś innym. Zdradził przy tym, że niegdyś dostał od nieżyjącego już ks. Jana Kaczkowskiego książkę o tytule „Dasz radę”. Teraz miał okazję, by sięgnąć po nią i przy tym dotarło do niego, że każdy musi dać radę przetrwać te niełatwe czasy. Potem będzie łatwiej docenić rzeczy, które dotychczas wydawały się zwyczajne.

Gdzie oglądać „Kod genetyczny”?

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom emisja serialu „Kod genetyczny” nie została zawieszona. Piąty odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek o 21.30 na antenie TVN-u. Przedpremierowo można go już obejrzeć na platformie Player.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
76
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
30.03.2020
seekandhide
Wybitny aktor - gwarancja sukcesu filmu bądz serialu w którym gra. Ale też świetny człowiek, wielkie ukłony w jego strone i wszystkiego dobrego! #kodgenetyczny best!
28.03.2020
Fanka serialu
Naprawdę dobry aktor. Cieszę się że TVN zdecydował o kontynuowaniu serialu Kod genetyczny w tv a nie tylko w Player. Serial oglądają wszyscy moi znajomi i napewno ma o wiele więcej widzów. Bardzo dobra decyzja stacji!!!!!